Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79210000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-005556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПопередні процедури з аудиту фінансової звітності за 9 місяців 2026 року та аудит звіту про фінансовий стан ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» станом на 31 грудня 2026 року, відповідних звітів про сукупний дохід, про зміну капіталу, про рух
грошових коштів та приміток до фінансової звітності за рік, який закінчився 31 грудня 2026 року, підготовлених відповідно до Міжнародних стандартів Фінансової звітності Ім'я:Валентина АндроникE-mail: [email protected] Телефон: +380674399833, +380674399833 Веб сайт: ЄДРПОУ:42102122Оголошено4 вер. 12:00
Прийом пропозицій4 вер. 12:00 – 24 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-003205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з аудиторської перевірки фінансових звітів про надходження та використання коштів за проектом (програмою) «Епідеміологічний нагляд та відповідь на загрозу пташиного та пандемічного грипу з боку національних органів охорони здоров’я поза межами США» (INFLUENZA), згідно з Договором про
надання гранту від 05.01.2026 № 6NU51IP000901-05-01 за фінансової підтримки Департаменту охорони здоров’я та соціального забезпечення США (DHHS) «Центри контролю та профілактики захворювань США» (CDC) Оголошено4 вер. 10:52
Прийом пропозицій4 вер. 10:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ведення бухгалтерського обліку за серпень, вересень 2026р.
Оголошено2 вер. 16:03
Прийом пропозицій2 вер. 16:03 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
Оголошено31 серп. 20:42
Прийом пропозицій31 серп. 20:42 – 8 вер. 21:00Очікувана вартість200 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 8 г. 56 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-012285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораАудиторські послуги за 2026-2027 роки
Оголошено31 серп. 18:26
Прийом пропозицій7 вер. 17:45 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення аудиту фінансової звітності ТОВ «Надра Юзівська»
Оголошено31 серп. 16:49
Прийом пропозицій31 серп. 16:49 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-004547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення аудиту документів по Проєктах, що фінансуються за кошти Міжнародних фінансових організацій
Ім'я:Скрипник Тетяна В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442877193 ЄДРПОУ:37641918Оголошено31 серп. 12:43
Прийом пропозицій31 серп. 12:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з виконання незалежного звіту щодо складеної фінансової звітності ННЦ «ХФТІ» за Грантовою Угодою Horizon Europe № 101052200, EUROfusion 2021 – 2025
Оголошено28 серп. 17:40
Прийом пропозицій28 серп. 17:40 – 5 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-26-006166-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги фінансового аудиту, перевірка правильності і достовірності відображення фінансових операцій у бухгалтерському обліку та фінансовій звітності за 2023-2025р
Оголошено26 серп. 12:56
Прийом пропозицій26 серп. 12:56 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-07-29-010372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБухгалтерські та аудиторські послуги (Аудиторські послуги)
Ім'я:Попова Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442949274 Веб сайт: ЄДРПОУ:42795490Оголошено29 лип. 16:56
Прийом пропозицій29 лип. 16:56 – 10 серп. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-003189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з консультування та управління проєктом з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-002532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з фінансового менеджменту проєкту з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторська перевірка показників фінальної звітності за договором про надання гранту, укладеним між Комунальним закладом "Центр культурних послуг" Куликівської селищної ради (Грантоотримувач) та Українським культурним фондом (Грантодавець) №9REG21-38860 від 03.08.2026 року на предмет відповідності
вимогам законів України та внутрішніх нормативних документів Українського культурного фонду Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (процедури ресертифікаційного аудиту системи менеджменту , яка створена і діє на підприємстві Замовника, на відповідність вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю. Вимоги" (ISO 9001:2015, IDT))
Очікувана вартість67 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Очікувана вартість5 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБухгалтерські та аудиторські послуги
Очікувана вартість11 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004656-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання завдання з надання обґрунтованої впевненості стосовно підтвердження даних, наведених у Змістовному звіті та Звіті про надходження та використання коштів гранту для реалізації культурно-мистецького проєкту «Творча спадщина співачки Лариси Остапенко, уродженки Борисполя:
збереження та актуалізація у відкритому цифровому архіві», що реалізується в рамках Договору № 9REG11-34806, укладеного між Українським культурним фондом та Управлінням культури Бориспільської міської ради (код ДК 021-2015:79210000-9-«Бухгалтерські та аудиторські послуги»). Ім'я:Рогач Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459551970 Факс:+380459561188Веб сайт: ЄДРПОУ:02221260Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудит консолідованої фінансової звітності АТ «НАЕК «Енергоатом» за 2026 рік
Очікувана вартість2 760 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудиторські послуги
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері бухгалтерського обліку у рамках проєкту "Від ідеї та участі"
Ім'я:Miroslava PolishchukE-mail: [email protected] Телефон: +380362270738 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387125Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro