Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «79000000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-010402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги консультаційні з питань оподаткування, підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції, підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до
дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу (79220000-2 Податкові послуги) Оголошено2 вер. 15:35
Прийом пропозицій2 вер. 15:35 – 18 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-02-009399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 -79820000-8 - Послуги, пов’язані з друком (Послуги по висвітленню діяльності Гребінківської міської ради, її виконавчих органів та міського голови у друкованих засобах масової інформації).
Ім'я:Ніколаєнко Інна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664476979 Веб сайт: ЄДРПОУ:04057406Оголошено2 вер. 15:13
Прийом пропозицій2 вер. 15:13 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ведення бухгалтерського обліку за серпень, вересень 2026р.
Оголошено2 вер. 16:03
Прийом пропозицій2 вер. 16:03 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з друком
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 вер. 11:21
Прийом пропозицій2 вер. 11:21 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-002941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення експертної оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності
Оголошено2 вер. 10:50
Прийом пропозицій2 вер. 10:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації та проведення культурно-мистецьких заходів до Дня міста Обухів у 2026 році (мультилотова закупівля)
Оголошено2 вер. 10:41
Прийом пропозицій2 вер. 10:41 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-010239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони під час проведення фестивалю «Арсенал ідей»
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 16:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення фотозйомки та супутніх послуг на культурно-мистецьких або публічних заходах, що організовує та проводить Замовник, із використання мобільних фотобудок (селфі-боксів) із ШІ-стилізацією
Оголошено1 вер. 16:30
Прийом пропозицій1 вер. 16:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрук періодичного видання «Науковий вісник Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводара Легоцькогого» за Кодом ДК 021:2015 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
Оголошено1 вер. 15:51
Прийом пропозицій1 вер. 15:51 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з друком
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено1 вер. 15:49
Прийом пропозицій1 вер. 15:49 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-006798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з організації та проведення підсумкової конференції проєкту міжнародної технічної допомоги № PLUA.02.01-IP.01-0003/24 «Спільний розвиток доступної та стійкої медичної допомоги для людей похилого віку та людей з інвалідністю лікарень Білостока та Волині», код ДК 021:2015: (CPV) 79950000-8:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Exhibition, fair and congress organisation services) Оголошено1 вер. 14:33
Прийом пропозицій1 вер. 14:33 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – незавершене будівництво дільничої лікарні на 25 ліжок, адреса: Житомирська обл., Звягельський р-н, с. Мала Глумча, вул. Шевченка, 52)
Оголошено1 вер. 11:07
Прийом пропозицій5 вер. 11:04 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-002334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля79410000-1 — Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Послуги з оцінки об’єкта малої приватизації – будівля контори з прибудовою (літ. «А») загальною площею 56,3 кв. м; будівля цеху №1 «Ангар» (літ. «Б») загальною площею 360,1 кв. м; будівля цеху переробки №2 з
прибудовою (літ. «В») загальною площею 144,2 кв. м; туалет; альтанка; бункер відходів; вагон-столова; вагончик; верстат авт.заточ.л/пил САЗ-127; верстат ленточний «Номінал-М»; верстат розв.л/п УР-1; верстат стрічкопильний «Номінал-М»; візок для подачі; ворота металеві; електро шкаф (2 шт.); естакада розкриж.; естакада для сортування; колонка водяна із водопроводом; кондиціонер ТАС-12СН/ВJСU; кран козловий 10т; кран козловий КК-5; лебідка; навіс для стрічкопильного верстату; огорожа; під’їзна колія; погруз. площадка; пункт зосередження пожежного інвентаря; торцевирівнювач; трансформатор силовий ТМ-400, адреса: Житомирська обл., Коростенський р-н, м. Овруч, вул. Шухевича Романа, 11) Оголошено1 вер. 10:57
Прийом пропозицій5 вер. 10:49 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-000419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони
Ім'я:Ірина Григорівна НезгодаE-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Оголошено1 вер. 09:14
Прийом пропозицій1 вер. 09:14 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями79419000-4 Консультаційні послуги з питань оцінювання (Послуги з визначення незалежної ринкової вартості окремих елементів благоустрою комунальної власності
Ім'я:Олександр ТРОХИМЧУКE-mail: [email protected] Телефон: +380674287203 Веб сайт: ЄДРПОУ:31108609Оголошено31 серп. 21:14
Прийом пропозицій31 серп. 21:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності, складеної відповідно до Національних стандартів (положень) бухгалтерського обліку у форматі для подання до статистичних та контролюючих органів України та у електронному форматі XBRL на основі таксономії за 2025 рік
Оголошено31 серп. 20:42
Прийом пропозицій31 серп. 20:42 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-013024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду
Оголошено31 серп. 20:19
Прийом пропозицій31 серп. 20:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення та розміщення інформаційної продукції на соціально важливі тематики для міста Києва)
Оголошено31 серп. 18:45
Прийом пропозицій31 серп. 18:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораАудиторські послуги за 2026-2027 роки
Оголошено31 серп. 18:26
Прийом пропозицій7 вер. 17:45 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів та окремих елементів благоустрою (Лот 1 - Послуги з проведення незалежної оцінки визначення справедливої вартості об’єктів благоустрою – майданчиків для паркування), (Лот 2 - Послуги з проведення незалежної оцінки
визначення справедливої вартості окремих елементів благоустрою для розміщення станцій зарядки електромобілів) Ім'я:Волохонський Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380443614278 ЄДРПОУ:35210739Оголошено31 серп. 18:28
Прийом пропозицій31 серп. 18:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення