Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77800000-8»
-
ID: UA-2026-08-19-005816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Дністровського лиману на ділянці Одеська область, Білгород - Дністровський район, м. Білгород -Дністровський, вул. Грецька (район першого причалу).
Оголошено19 серп. 12:43
Прийом пропозицій19 серп. 12:43 – 9 вер. 12:37 -
ID: UA-2026-08-31-004735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання акваріуму та догляду за акваріумною екосистемою
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення ветеринарно-санітарної оцінки стану водного об’єкта
Очікувана вартість4 256,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-007603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка обґрунтування потреб у воді. Підготовка комплекту документів та отримання дозволу на спецводокористування.
Ім'я:Гадлевська Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380575536140 Факс:+380575536509ЄДРПОУ:34270027Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Кам’янського водосховища на ділянці Кіровоградська область, Олександрійський район, Онуфріївська ТГ, в межах с. Деріївка.
Оголошено22 лип. 08:42
Прийом пропозицій22 лип. 08:42 – 10 серп. 08:36Очікувана вартість5 159 562,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-009776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка обгрунтування потреб у воді. Підготовка комплекту документів та отримання дозволу на спецводокористування.
Ім'я:Гадлевська Тетяна АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380575536140 Факс:+380575536509ЄДРПОУ:34270027Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-001517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Дністровського лиману на ділянці Одеська область, Білгород - Дністровський район, м. Білгород -Дністровський, вул. Грецька (район першого причалу).
Оголошено14 лип. 10:09
Прийом пропозицій14 лип. 10:09 – 4 серп. 09:52Очікувана вартість836 300,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Кременчуцького водосховища на ділянці Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодської ТГ, в межах м. Світловодськ
Оголошено29 черв. 08:16
Прийом пропозицій29 черв. 08:16 – 13 лип. 07:10Очікувана вартість581 395,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-000102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Кам’янського водосховища на ділянці Кіровоградська область, Олександрійський район, Онуфріївська ТГ, в межах с. Деріївка.
Оголошено16 черв. 08:12
Прийом пропозицій16 черв. 08:12 – 3 лип. 08:05Очікувана вартість6 191 475,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-012252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з визначення технічної можливості підйому на причал плавзасобів КП "МПРС"
Очікувана вартість98 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Кременчуцького водосховища на ділянці Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодської ТГ, в межах м. Світловодськ
Оголошено12 черв. 08:18
Прийом пропозицій12 черв. 08:18 – 26 черв. 08:14Очікувана вартість581 395,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-11-008462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі здійснення заходів із вселення цьоголітки товстолоба білого/строкатого або їх гібриду, сазана (коропа) та амура білого до Дністровського лиману на ділянці Одеська область, Білгород - Дністровський район, м. Білгород -Дністровський, вул. Грецька (район першого причалу).
Оголошено11 черв. 14:28
Прийом пропозицій11 черв. 14:28 – 25 черв. 11:22Очікувана вартість1 003 560,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-000962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з: - Розробки обгрунтування потреб у воді; - Підготовки комплекту документів та отримання дозволу на спецводокористування
Очікувана вартість70 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-013563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення ветеринарно-санітарної оцінки стану водного об’єкта
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено7 трав. 16:39
Прийом пропозицій7 трав. 16:39 – 21 трав. 10:00Очікувана вартість3 547,36 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-06-013814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення моніторингових досліджень живої риби та води
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено6 трав. 16:45
Прийом пропозицій6 трав. 16:45 – 15 трав. 10:00Очікувана вартість4 872,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-002643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбстеження дна акваторії річки Південний Буг в межах міського пляжу "Райдуга"
Очікувана вартість30 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-015466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з водопостачання питної води
Очікувана вартість29 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-012568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування акваріумного комплексу
Очікувана вартість27 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-010781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 77850000-3 Послуги риборозведення
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-014138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування акваріумного комплексу
Очікувана вартість43 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro