Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77610000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-009446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відлову безпритульних тварин, їх стерилізація та щеплення від сказу
Оголошено28 серп. 15:39
Прийом пропозицій28 серп. 15:39 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову тварин
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову та транспортуванню безпритульних тварин
Очікувана вартість75 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову тварин
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга по відлову,стерилізації та біркування вушною біркою бродячих собак,котів
Очікувана вартість8 188,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлов безпритульних (бродячих) тварин (собак) віком більше 6 місяців
Очікувана вартість98 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Послуги з Регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами»
Ім'я:Губарець Катерина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0414296433 Факс:0414296344ЄДРПОУ:03364889Оголошено22 серп. 00:24
Прийом пропозицій22 серп. 00:24 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-000028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідлов пезпритуьних тварин
Очікувана вартість98 608,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вилову та утримання безпритульних тварин (собак), що потребують тимчасової ізоляції під нагляд, як такі, що завдали тілесних ушкоджень людині або є небезпечними для оточуючих та проявляють агресивність, створюючи загрозу безпеці людей
Оголошено20 серп. 10:38
Прийом пропозицій20 серп. 10:38 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою міста Нововолинська, що включають відлов безпритульних (бродячих) тварин (собак), з подальшою стерилізацією, ідентифікацією (кліпсуванням) та шляхом повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання або без такого повернення, з наданням Виконавцю
права самостійно визначити подальшу долю тварин відповідно до існуючих нормативних актів. Код ДК 021:2015:77610000-9 – Послуги з відлову тварин Оголошено19 серп. 16:24
Прийом пропозицій19 серп. 16:24 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість83 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи77610000-9 Послуги з відлову тварин (Відлов та доставка бездомних тварин)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову безпритульних тварин
Очікувана вартість47 790,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-02-000113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вилову безпритульних тварин та ветеринарні послуги тваринам
Очікувана вартість49 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-007206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відлову тварин (Послуги відлову та регулювання чисельності безпритульних тварин методом біостерилізації)
Оголошено31 лип. 15:18
Прийом пропозицій31 лип. 15:18 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість130 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-005975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТимчасова ізоляція безпритульних тварин, вилов безпритульних тварин (собак), проведення ветеринарної обробки, профілактичне щеплення проти сказу
Очікувана вартість54 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову безпритульних (бродячих) тварин (собак), з подальшою стерилізацією, ідентифікацією (кліпсуванням) та шляхом повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання або без такого повернення, з наданням Виконавцю права самостійно визначити подальшу долю
тварин відповідно до існуючих нормативних актів Ім'я:Мазурець Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380664178760 Веб сайт: ЄДРПОУ:20908003Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відлову, вакцинації, стерилізації/кастрації та кліпсування безпритульних собак
Ім'я:Загорський Олександр ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380672800608 ЄДРПОУ:44747627Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відлову,стерилізації та біркування вушною бвркою бродячих собак.котів
Очікувана вартість8 207,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-001887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги з відлову та стерилізації безпритульних тварин"
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з відлову тварин (Послуги відлову та регулювання чисельності безпритульних тварин методом біостерилізації)
Оголошено15 лип. 15:53
Прийом пропозицій15 лип. 15:53 – 23 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість130 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась