Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77342000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-006213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги благоустрою території кладовищ Корнинської сільської ради Рівненського району (зрізання саморослих кущів, чагарників та сухостою)
Очікувана вартість50 101,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-005609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідрізання дерев і живих огорож
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-015039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з пiдрiзання дерев, кущiв та живих огорож на територii дитячого мiстечка "Казка"
Ім'я:Антинескул Анастасія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638001026 ЄДРПОУ:39137878Очікувана вартість48 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-012409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗрізка кущів та утримання в належному стані прилеглої території по вул.Молодіжна, вул.Будівельна, КНС-3 по вул.Шевченка
Очікувана вартість29 873,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-015787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з благоустрою прилеглої території: омолоджувальна обрізка кущів спіреї (ДК 021:2015 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож )
Очікувана вартість44 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-26-009483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож (Послуги з підстригання кущів )
Очікувана вартість10 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-009930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 77340000-5- Підрізання дерев і живих огорож (Послуги з підрізання живих огорож)
Оголошено26 бер. 2025 15:34
Прийом пропозицій26 бер. 2025 15:34 – 3 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-10-02-011846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення та вивезення сухостійних дерев та чагарників в с. Калинівка та с. Пересадівка, Миколаївського району, Миколаївської області ( с залученням екскаватора-навантажувача CASE 570 B )
Очікувана вартість30 249,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-10-009378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги декоративної обрізки кущів за кодом ДК 021:2015-77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож
Ім'я:Дубровська Вікторія ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380633144385 ЄДРПОУ:40460848Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-04-11-012019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) 77340000-5- Підрізання дерев і живих огорож (Послуги з підрізання живих огорож)
Оголошено11 квіт. 2024 17:17
Прийом пропозицій11 квіт. 2024 17:17 – 19 квіт. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість400 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-24-004049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож (Послуги декоративної обрізки кущів та дерев)
Очікувана вартість12 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-10-001410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарної очистки кущів, м. Дунаївці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області
Очікувана вартість83 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-23-009448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підрізання живих огорож с.Минай вул. Патруса Карпатського на території Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
Очікувана вартість80 477,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-03-009362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вирізання порослі, формування крон та обрізання дерев і кущів
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 Факс:+380434721153ЄДРПОУ:04325963Оголошено3 бер. 2023 15:17
Прийом пропозицій3 бер. 2023 15:17 – 13 бер. 2023 15:22Очікувана вартість262 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-02-21-013049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідрізання дерев і живих огорож
Оголошено21 лют. 2023 16:28
Прийом пропозицій21 лют. 2023 16:28 – 1 бер. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість105 458,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-12-21-008235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарної обрізки кущів та їх кронування
Ім'я:Базаря Олег МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 0612362245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02010741Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-02-02-005830-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з вирізання порослі, формування крон та обрізання дерев і кущів
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 Факс:+380434721153ЄДРПОУ:04325963Оголошено2 лют. 2022 15:50
Прийом пропозицій10 лют. 2022 00:00 – 14 лют. 2022 15:55Очікувана вартість198 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-01-17-001944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПідрізання дерев і живих огорож
Оголошено17 січ. 2022 11:07
Прийом пропозицій21 січ. 2022 09:00 – 26 січ. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 420,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-11-29-012985-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підрізання чагарникової порослі на території м.Українськ
Очікувана вартість8 233,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-14-001026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрижка та формування крон рослин
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro