Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77340000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-009136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою - кронування аварійно-небезпечних дерев на прибудинкових територіях житлового фонду
Оголошено31 серп. 15:47
Прийом пропозицій31 серп. 15:47 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож (Послуга з підрізання дерев і живих огорож вздовж правобережної, руслової та лівобережної земляної греблі філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-006100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою - кронування аварійно-небезпечних дерев
Оголошено28 серп. 13:29
Прийом пропозицій28 серп. 13:29 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги благоустрою території кладовищ Корнинської сільської ради Рівненського району (зрізання саморослих кущів, чагарників та сухостою)
Очікувана вартість50 101,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарного обрізування дерев у кількості 5 штук (вище 5 метрів), які становлять небезпеку на території Вінницького обласного центру зайнятості
Очікувана вартість12 191,21 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-001825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокіс трави, бур’янів та карантинних рослин, прибирання та згрібання трави у місцях поховання розташованих на території Дергачівської міської територіальної громади
Очікувана вартість65 243,63 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення аварійних дерев на території КЗ "Терешківський сільський будинок культури"
Очікувана вартість33 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення аварійних дерев на території Низівського ліцею
Очікувана вартість21 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення аварійних дерев та обрізки сухих гілок дерев, які знаходяться за адресою: м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 20
Очікувана вартість24 945,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарно-формувальної підрізки дерев
Очікувана вартість5 461,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів (Санітарна обрізка гілля дерв та порослі парку по вул. Парковій в селищі Тиврів, Вінницького району, Вінницької області)
Очікувана вартість43 233,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вирубки порослі по обочинах дороги вул. Ковельська та її вивезення в с-щі Стара Вижівка
Очікувана вартість3 144,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення дерев на території будинку культури с. Деремезна за адресою :с.Деремезна, вул., Приозерна,1, Обухівського р-н,Київської обл
Очікувана вартість29 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідрізання дерев і живих огорож
Очікувана вартість8 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпил дерев на об’єкті : Комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1» КМР ) за кодом ДК 021:2015 - 77340000-5 - Підрізання дерев і живих огорож
Очікувана вартість49 685,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015: 77340000-5 - Підрізання дерев і живих огорож (Обрізання гілок вул. Сергія Васіча та Героїв Майдану, с-ще Гриців, Шепетівського р-ну, Хмельницької обл.)
Очікувана вартість8 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВирубка порослі вручну по вул.Молодіжна с.Добрянське Великописарівської селищної ради
Ім'я:БУРДА Людмила ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545751860 Факс:+380545751860ЄДРПОУ:04391262Очікувана вартість988,92 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання парків: послуги санітарної обрізки дерев (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з санітарної обрізки дерев
Очікувана вартість8 944,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга для забезпечення благоустрою населених пунктів (зняття аварійного дерева в с.Поршна)
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro