Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77314000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів:косіння трави трактором з роторною косаркою по вулицях с.Гнилиця,с.Пластюки,с.В"язове Грунської СТГ
Очікувана вартість6 021,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги спецтехнікою( трактор з косаркою) для КОЗЗСО «Рожищенський ліцей №3»
Очікувана вартість3 257,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з покосу трави трактором Zoomlion з навісним обладнанням ПСКПР-200 в придорожних зонах с. Чорнобаївка (Код за ДК 021:2015 - 77310000-6 "Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень" (77314000-4 "Послуги з утримання територій"))
Очікувана вартість65 570,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з догляду за квітниками, косіння газонів за ДК 021:2015-77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень; відповідний код 77314000-4 Послуги з утримання територій
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Очікувана вартість540 331,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з покосу трави на під’їздах до курортної зони с. Грибівка, Одеського району, Одеської області, Дальницької сільської ради
Очікувана вартість83 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги обкошування території Будинку культури по вул. Шевченка в с. Загороща Рівненського району
Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою населених пунктів Тараканівської сільської ради (обкошування придорожніх зон та місць загального користування в селі В.Загірці)
Очікувана вартість6 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо покосу трави на території закладу освіти
Очікувана вартість15 325,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розчищення прибережної смуги сполучного каналу водних об'єктів (ставка "Французький" та ставка "Центральний") в селищі Тростянець, за ДК 021:2015: 77314000-4 - "Послуги з утримання територій"
Ім'я:Ганзієнко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 ЄДРПОУ:43942574Очікувана вартість73 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з догляду за квітниками, косіння газонів за ДК 021:2015-77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень; відповідний код 77314000-4 Послуги з утримання територій
Ім'я:Гойник Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380365632219 Факс:+380365632219ЄДРПОУ:25675957Оголошено18 серп. 14:50
Прийом пропозицій18 серп. 14:50 – 26 серп. 07:00Очікувана вартість450 275,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-011572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з впорядкування та благоустрою сільського сміттєзвалища в с.Чагор Чернівецького району Чернівецької області
Очікувана вартість99 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з розчищення від дерево-чагарникової рослинності)
Очікувана вартість394 161,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКосіння трави мотокосою на території Єрківської ТГ
Очікувана вартість20 934,65 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з прибирання адміністративного приміщення
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат балансоутримувача
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуга з вивезення садово-паркових рештків
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідшкодування витрат балансоутримувача
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-009363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКосіння трави трактором з роторною косаркою на території сіл Грунь,Рибальське,Шабалтаєве
Очікувана вартість9 032,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВикошування трави бензокосою на території ліцею Боромлянської сільської ради
Очікувана вартість19 891,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання територій
Ім'я:Чобітько Андрій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380974243297 ЄДРПОУ:32747519Очікувана вартість31 000,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro