Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77312000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-007793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВидалення чагарників на території населених пунктів Холмківської сільської ради с. Сторожниця урочище «За заводом»
Очікувана вартість85 249,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання парків, скверів, кладовищ: послуги видалення бур’янів, чагарників (видатки з благоустрою населених пунктів)
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення самосівів, бур'янів та трави зі стін та мурів Фортеці по адресі Замкова, 1б, м.Кам'янець-Подільський
Ім'я:Добровольська Олена ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979008836 ЄДРПОУ:02224070Очікувана вартість64 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Покровьке Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість7 593,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Миколаївські сади Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість7 593,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Клинці Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість19 821,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Сонячне Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість21 873,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Калинівка Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість24 931,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з косіння трави
Ім'я:Бескупська Людмила ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385542273 Факс:+380385542271ЄДРПОУ:41846458Очікувана вартість2 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Федорівка Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість14 853,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Степове Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість16 764,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з ліквідації карантинних рослин у с.Попівка Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість13 706,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ліквідації карантинних рослин у с.Первозванівка Кропивницького району Кіровоградської області.
Очікувана вартість22 852,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення обробки територій заражених борщівником
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискошування трави
Очікувана вартість17 448,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з вирубки очерету в прибережній зоні Благовіщенського міського парку
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів (ліквідація карантинної рослинності та бур’яну на території Соборного району міста Дніпра)
Оголошено1 серп. 12:12
Прийом пропозицій1 серп. 12:12 – 9 серп. 23:00Очікувана вартість418 890,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-004852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з покосу трави трактором МТЗ-82 з навісною косаркою на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області в селі Попівка
Очікувана вартість21 446,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги трактора FORTE RD-404C з видалення трави мульчером на стадіоні
Ім'я:Свириденко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464521783 ЄДРПОУ:42039130Очікувана вартість1 235,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення бур’янів
Очікувана вартість59 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro