Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77310000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-012501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів- поточний ремонт зелених насаджень
Оголошено4 вер. 16:28
Прийом пропозицій4 вер. 16:28 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою населених пунктів (Послуги з озеленення - покіс карантинної рослинності та бур'яну на території Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра)
Оголошено4 вер. 15:11
Прийом пропозицій4 вер. 15:11 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-007517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з видалення аварійних дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев)
Оголошено4 вер. 13:30
Прийом пропозицій4 вер. 13:30 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-011829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
Оголошено3 вер. 15:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:53 – 22 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів- утримання зелених насаджень
Оголошено31 серп. 21:37
Прийом пропозицій31 серп. 21:37 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Миклашівка - Послуги з озеленення територій, утримання зелених насаджень вздовж річки Миклашівка м. Винники Львівської міської територіальної громади.
Ім'я:Крекотень Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975655 ЄДРПОУ:43582049Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 10 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-31-009878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод 77310000-6- Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень за «Єдиний закупівельний словник» - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території Залізничного району Львівської міської територіальної громади (формування, обрізування, зняття окремих
аварійних дерев, корчування пнів та ін.). Оголошено31 серп. 16:16
Прийом пропозицій31 серп. 16:16 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської МТГ Черкаської області (озеленення територій та утримання зелених насаджень: винищування бур’янів та порослі дерев, чагарників, кущі; догляд за квітниками тощо ) (ДК 021:2015 – 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених
насаджень) Оголошено31 серп. 13:14
Прийом пропозицій31 серп. 13:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-013468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з обкошування території (цвинтар, територія біля церкви Задністря, стадіон) загального користування мешканцями сіл Ралівської сільської ради
Очікувана вартість8 044,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з покосу трави на території закладу
Очікувана вартість5 352,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по прополюванню лаванди с. Боголюбове
Ім'я:Кущерева Валентина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545851971 ЄДРПОУ:34573746Очікувана вартість18 533,40 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-011374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання зелених насаджень (договір ЦПХ)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиблагоустрій населених пунктів (покос трави с.Чернове, с.Ісаєве, с.Скосарівка)
Очікувана вартість10 686,87 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги для забезпечення благоустрою населених пунктів (послуги трактора МТЗ-1221.2 з покосу трави населених пунктів Солонківської сільської ради Львівського району Львівської області).
Очікувана вартість99 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з догляду за газоном (послуги з догляду та експлуатаційного утримання футбольного поля з натуральним покриттям (піскування та коткування)) стадіону «Колос» за адресою: с. Шкарівка, вул. Лугова, 1-a
Очікувана вартість99 456,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-04-007994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір ЦПХ по впорядкуванню навчального закладу
Очікувана вартість42 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоговір ЦПХ (послуги по косінню трави території клубу села Цегів та будинку культури селища Мар'янівка)
Очікувана вартість4 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з косіння трави тракторною косаркою на території Мшанського навчально-виховного комплексу І–ІІІ ступенів «заклад загальної середньої освіти — заклад дошкільної освіти» імені Степана Тисляка Городоцької міської ради Львівської області с.Мшана, вул.Січових Стрільців, буд.25а (Код
національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” (CPV): 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень) Очікувана вартість8 716,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з косіння трави тракторною косаркою на території Керницького навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти» Городоцької міської ради Львівської області с.Керниця, вул.Шевченка, 108 (Код національного класифікатора України ДК
021:2015 “Єдиний закупівельний словник” (CPV): 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень) Очікувана вартість7 626,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з викошування території
Очікувана вартість29 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro