Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77300000-3»

  • ID: UA-2026-08-31-013287-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з благоустрою населених пунктів- утримання зелених насаджень

    Ім'я:
    Олексій ТЕРЕЩЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567207220 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 21:37

    Прийом пропозицій
    31 серп. 21:37 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 387 324,07 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Миклашівка - Послуги з озеленення територій, утримання зелених насаджень вздовж річки Миклашівка м. Винники Львівської міської територіальної громади.

    Ім'я:
    Крекотень Світлана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322975655 ЄДРПОУ:
    43582049
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:31 – 10 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    583 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 14 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код 77310000-6- Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень за «Єдиний закупівельний словник» - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території Залізничного району Львівської міської територіальної громади (формування, обрізування, зняття окремих … аварійних дерев, корчування пнів та ін.).

    Ім'я:
    Яремович Ірина Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0322546805 ЄДРПОУ:
    04056084
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:16

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:16 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 250 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 23 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009136-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із благоустрою - кронування аварійно-небезпечних дерев на прибудинкових територіях житлового фонду

    Ім'я:
    Кухціцка Оксана Йосипівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612397154 ЄДРПОУ:
    37573534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:47 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    517 448,34 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської МТГ Черкаської області (озеленення територій та утримання зелених насаджень: винищування бур’янів та порослі дерев, чагарників, кущі; догляд за квітниками тощо ) (ДК 021:2015 – 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених … насаджень)

    Ім'я:
    Тетяна Антипович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675065581 ЄДРПОУ:
    33365678
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:14 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    804 376,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009883-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги зі скошування трави трактором на території Малодівицької селищної ради Код ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

    Ім'я:
    Наталія Безрученкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380463767536 ЄДРПОУ:
    04412490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:57

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:57 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008728-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 77340000-5 Підрізання дерев і живих огорож (Послуга з підрізання дерев і живих огорож вздовж правобережної, руслової та лівобережної земляної греблі філії «Середньодніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

    Ім'я:
    Оксана ЯРМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658357 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:17

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:17 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    2 698 488,71 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 22 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006100-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із благоустрою - кронування аварійно-небезпечних дерев

    Ім'я:
    Кухціцка Оксана Йосипівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380612397154 ЄДРПОУ:
    37573534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:29

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:29 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    485 383,69 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004749-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 77320000-9 «Послуги з утримання спортивних полів» (Послуги з обслуговування футбольних полів зі штучним покриттям у Печерського району м.Києва)

    Ім'я:
    ФіліцМатяш Людмила Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442530086 ЄДРПОУ:
    39833860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:15

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:15 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    370 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 22 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з благоустрою, а саме: послуги з утримання зелених зон та зон відпочинку на території Центрального та Чечелівського районів м. Дніпра

    Ім'я:
    Чупров Юрій Костянтинович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380562318457 ЄДРПОУ:
    44209446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:18

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:18 – 4 вер. 00:01
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 13 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Покіс узбіч доріг на території населених пунктів Дубов’язівської селищної ради на 2026 рік

    Ім'я:
    Наталія Василівна Поліщук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984352846 Веб сайт:
    https://dbv-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    41840809
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:43 – 4 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    234 640,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 14 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-008423-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із благоустрою населених пунктів (Послуги з озеленення - покіс карантинної рослинності та бур'яну на території Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпра)

    Ім'я:
    Олена Сосницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562236063 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/administraciya-amur-nizhnodniprovskogo-rajonu-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    43938788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:35

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:35 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    299 999,15 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005629-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (Послуги з навантаження та вивезення опалого листя та інших рослинних залишків на утилізацію спеціалізованому підприємству)

    Ім'я:
    Меркулова Альона Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472373386 Факс:
    +380472373386
    ЄДРПОУ:
    36299692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:55

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:55 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    154 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 30 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з косіння трави у с.Сопів

    Ім'я:
    Оксана Сметанюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671536508 ЄДРПОУ:
    45718005
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 899,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-001663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з утримання прибудинкової території

    Ім'я:
    Вікторія Конопльова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459442163 ЄДРПОУ:
    25657577
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з видалення бур'янів (трактор з косаркою)

    Ім'я:
    Інна Солоха
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569032392 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/osvitatsar/%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bb%d1%96?authuser=0
    ЄДРПОУ:
    41428297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 429,33 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ландшафтні послуги:збереження ландшафту та догляд за ним за кодом ДК 021:2015 77310000-6 "Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень"

    Ім'я:
    Сігіда Богдан
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504863725 ЄДРПОУ:
    03346331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000299-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з прибирання території танцювального майданчика (вирубка парослі, навантаження та вивезення) КЗК «Будинок культури «Родина»

    Ім'я:
    Ірина Лебедко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957789750 ЄДРПОУ:
    05534367
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із благоустрою населених пунктів Драбинівської територіальної громади (ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)

    Ім'я:
    Мороз Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт:
    http://drabynivska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04382518
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    149 889,84 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008569-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги викошування газонів загальною площею 40000 м2 на рівнинах та схилах, згрібання скошеної трави, за адресами: м. Дніпро, вул. Ребініна лікаря, 1 та вул. Космічна, 21, за кодом ДК 021:2015:77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

    Ім'я:
    Наталя Кушніренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937258994 Веб сайт:
    http://www.dokod.org.ua
    ЄДРПОУ:
    02007265
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro