Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77231200-0»

  • ID: UA-2026-09-03-009064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво

    Ім'я:
    Цюман Ліана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380952473309 ЄДРПОУ:
    45456197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:33

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:33 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    108 900,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 дн. 23 г. 38 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-17-006214-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з оброблення лісових культур репелентами, у т.ч.: Лот 1 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Конотопське надлісництво), Лот 2 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Сумське надлісництво), Лот 3 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Тростянецьке … надлісництво), Лот 4 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Городнянське надлісництво), Лот 5 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Корюківське надлісництво), Лот 6 - Послуги з оброблення лісових культур репелентами (Чернігівське надлісництво)

    Ім'я:
    Цюман Ліана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380952473309 ЄДРПОУ:
    45456197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 13:38

    Прийом пропозицій
    17 серп. 13:38 – 26 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    834 570,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-05-011496-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з боротьби зі шкідниками лісу (послуги з обробки дерев каштанів кінських від шкідника (каштанової молі) методом мікроін'єкції стовбурів дерев)

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 980,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-21-008462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення детального обстеження та лабораторного аналізу, проведення наземних заходів боротьби проти іксодових кліщів із застосуванням аерозольної технології та ручного мотооприскувача на території саду ім. Т.Г. Шевченка

    Ім'я:
    Яковенко Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577253321 ЄДРПОУ:
    02220763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 трав. 14:30

    Прийом пропозицій
    21 трав. 14:30 – 29 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 019,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-20-006391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення винищувальних заходів боротьби проти шкідників та хвороб, мінеральне підживлення зелених насаджень об’єктів благоустрою)

    Ім'я:
    Гарбузова Юлія Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 квіт. 13:36

    Прийом пропозицій
    20 квіт. 13:36 – 30 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 617 516,55 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-17-009386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення детального обстеження та лабораторного аналізу, проведення наземних заходів боротьби проти іксодових кліщів із застосуванням аерозольної технології та … ручного мотооприскувача)

    Ім'я:
    Гарбузова Юлія Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 квіт. 14:59

    Прийом пропозицій
    17 квіт. 14:59 – 28 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    868 974,15 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-05-010912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з дезінсекції від кліщів території дендропарку "Парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення" у м.Кропивницький

    Ім'я:
    Шамшур Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995578188 ЄДРПОУ:
    04055268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-05-29-006430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення винищувальних заходів боротьби проти шкідників та хвороб, мінеральне підживлення зелених насаджень об’єктів благоустрою; ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з … боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення детального обстеження та лабораторного аналізу для визначення видового складу шкідників і хвороб, заходів із загального оздоровлення дерев, лікування та продовження їх віку)

    Ім'я:
    Гарбузова Юлія Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 трав. 2025 13:33

    Прийом пропозицій
    29 трав. 2025 13:33 – 6 черв. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 559 166,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-05-16-007259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (Заходи з озеленення міста Чернігова (захист рослин - проведення дослідницьких робіт з впровадження інтегрованих методів захисту лісу від стовбурових шкідників на території заповідного урочища "Святе", район "Масани", район "Подусівка")

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 трав. 2025 14:20

    Прийом пропозицій
    16 трав. 2025 14:20 – 25 трав. 2025 01:00
    Очікувана вартість

    193 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-05-13-009573-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення лісопатологічного обстеження, проведення наземних заходів боротьби проти іксодових кліщів із застосуванням спеціальної техніки; послуги з проведення винищувальних заходів боротьби проти шкідників та хвороб, мінеральне підживлення зелених насаджень об’єктів на території КП … «Центральний парк»

    Ім'я:
    Тетяна Яковенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577253321 ЄДРПОУ:
    02220763
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 трав. 2025 14:48

    Прийом пропозицій
    13 трав. 2025 14:48 – 21 трав. 2025 01:00
    Очікувана вартість

    714 153,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-24-001785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: винищувальні заходи боротьби проти шкідників, із застосуванням технології мікро ін’єкції дерев)

    Ім'я:
    Кривоноженкова Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 бер. 2025 10:08

    Прийом пропозицій
    24 бер. 2025 10:08 – 2 квіт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    495 948,60 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-19-007717-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення детального обстеження та лабораторного аналізу, проведення наземних заходів боротьби проти іксодових кліщів із застосуванням аерозольної технології та … ручного мотооприскувача; ДК 021:2015: 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення лісопатологічного обстеження, інтегрованих заходів захисту дерев від стовбурових шкідників)

    Ім'я:
    Кривоноженкова Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 бер. 2025 13:47

    Прийом пропозицій
    19 бер. 2025 13:47 – 28 бер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    833 029,67 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-18-008558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    дезінсекція паркової зони від кліщів ( дендропарк )

    Ім'я:
    Шамшур Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995578188 ЄДРПОУ:
    04055268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 889,88 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-08-05-001049-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015: 77230000-1 послуги, пов'язані з лісівництвом (ДК 021:2015: 77231200-0 - Послуги з боротьби зі шкідниками лісу: послуги з проведення лісопатологічного обстеження, заходів боротьби із застосуванням аерозольної технології проти шкідників та хворіб зелених насаджень … об’єктів благоустрою)

    Ім'я:
    Кривоноженкова Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250285 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 серп. 2024 09:48

    Прийом пропозицій
    5 серп. 2024 09:48 – 14 серп. 2024 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    511 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2024-06-10-007622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з дезінсекції від кліщів території Дендропарку у м.Кропивницький

    Ім'я:
    Шамшур Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380995578188 ЄДРПОУ:
    04055268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 746,38 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-06-20-011459-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    77230000-1 Послуги пов’язані з лісівництвом (Заходи з озеленення міста Чернігова (захист рослин - проведення дослідницьких робіт з впровадження інтегрованих методів захисту лісу від стовбурових шкідників на території заповідного урочища "Святе", район "Масани", район "Подусівка")

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 черв. 2023 15:12

    Прийом пропозицій
    20 черв. 2023 15:12 – 28 черв. 2023 01:00
    Очікувана вартість

    160 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-11-24-006070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обробка каштанів та платанів для запобігання ураження їх мінуючою міллю та кліщами

    Ім'я:
    Базаря Олег Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0612362245 Веб сайт:
    http://www.zsmu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02010741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лист. 2022 15:02

    Прийом пропозицій
    24 лист. 2022 15:02 – 7 груд. 2022 09:00
    Очікувана вартість

    413 444,73 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2022-11-21-011122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 77230000-1 послуги, пов'язані з лісівництвом (послуги з проведення лісопатологічного обстеження, інтегрованих заходів захисту території об’єктів благоустрою зеленого господарства від стовбурових шкідників, мінуючою міллю, сисних комах, заходів догляду і продовження віку дерев, … кронування за допомогою спеціальної техніки і альпіністського спорядження) (ДК 021:2015: 77231200-1 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу)

    Ім'я:
    Гуліна Софія Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250283 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 498 944,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2021-12-20-006907-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Обробка каштанів та платанів для запобігання ураження їх мінуючою міллю та кліщами

    Ім'я:
    Козак Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0612335020 Веб сайт:
    http://www.zsmu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02010741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 груд. 2021 15:14

    Прийом пропозицій
    20 груд. 2021 15:14 – 10 січ. 2022 09:00
    Очікувана вартість

    380 383,83 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2021-05-28-002188-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 77230000-1 Послуги, пов’язані з лісівництвом (послуги з проведення лісопатологічного обстеження, заходів боротьби із застосуванням аерозольної технології проти шкідників та хвороб зелених насаджень об'єктів благоустрою)(ДК 021:2015 - 77231200-0 Послуги з боротьби зі шкідниками лісу)

    Ім'я:
    Гуліна Софія Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577250283 ЄДРПОУ:
    03362152
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 968,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro