Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77211300-5»
-
ID: UA-2026-08-31-010854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по видаленню аварійних дерев на території кладовища с.Липа Мирогощанської територіальної громади
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з видалення аварійних дерев
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кронування та видалення аварійних, сухостійних, хворих дерев
Оголошено25 серп. 15:08
Прийом пропозицій25 серп. 15:08 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 418 009,87 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги благоустрою (видалення аварійних дерев з навантаженням, вивезенням порубкових залишків на території Ліцею № 17 Павлоградської міської ради) ДК 021:2015 - 77211300-5 Послуги з видалення дерев
Оголошено24 серп. 12:22
Прийом пропозицій24 серп. 12:22 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з видалання аварійних дерев, обрізання крон дерев,зрізання сухих гілок на кладовищі с.Кримок,Кримоцького старостинського округу.Радомишльської ТГ
Очікувана вартість95 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення дерев
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення аварійних дерев
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення сухостійних, аварійних та фаутних дерев по вул. Травнева (кладовище) с. Українське
Очікувана вартість78 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розпилювання аварійних дерев с. Вершина-Згарська
Очікувана вартість5 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розпилювання аварійних дерев с. Вершина-Згарська
Очікувана вартість4 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення дерев
Очікувана вартість8 326,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з благоустрою (Зрізання аварійних дерев на території Христинівської міської ТГ) за ДК 021:2015:77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Очікувана вартість61 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою території КП “ВТК” (видалення сухостійних, аварійних та фаутних дерев м’яких листяних порід частинами із застосуванням автогідропідіймачів, діаметр стовбура понад 70 см до 80 см, збирання зрізаних гілок листяних порід, механізоване подрібнення гілля дробаркою барабанною
Skorpson-350 SDB (або еквівалент)) Оголошено3 серп. 17:18
Прийом пропозицій3 серп. 17:18 – 11 серп. 17:00Очікувана вартість362 091,15 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зрізання дерев у важкодоступних місцях
Очікувана вартість67 050,19 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-004920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗрізання аварійних дерев
Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-001546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗняття аварійних дерев на території міського кладовища м. Глиняни.
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-011245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з видалення аварійного дерева та перевезення непридатних відходів деревини за адресою: місто Київ, вулиця Солом'янська, будинок 2-А
Очікувана вартість9 678,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-011353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидалення рослин дикорослих некондиційних з території очисних споруд ТЕЦ-5
Ім'я:Пухальська Дар’яна АндріанівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442076794 ЄДРПОУ:40538421Оголошено27 лип. 18:54
Прийом пропозицій27 лип. 18:54 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість353 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів: звалювання дерев на прибудинкових територіях житлового фонду (ДК 021:2015 код 77210000-5 Лісозаготівельні послуги)
Оголошено27 лип. 16:57
Прийом пропозицій27 лип. 16:57 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 003 482,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-000926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із благоустрою (вирізання та порізка дерев на вул. Лесіва у місті Тисмениця)
Ім'я:Садовий Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380660782580 Веб сайт: ЄДРПОУ:04356165Очікувана вартість12 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro