Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77211200-4»
-
ID: UA-2026-08-12-012011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення лісопродукції з верхнього складу кв. 29, кв. 30 Корчинського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість202 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Гадяцьке надлісництво
Оголошено4 серп. 16:35
Прийом пропозицій4 серп. 16:35 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 850 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-000537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Гутянське надлісництво
Оголошено28 лип. 09:04
Прийом пропозицій28 лип. 09:04 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 003 920,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Полтавське надлісництво
Оголошено27 лип. 14:18
Прийом пропозицій27 лип. 14:18 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 408 462,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення дров'яної деревини з верхнього складу кв. 45, кв. 73 Коростівського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість202 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення дров'яної деревини з верхнього складу кв. 71 Коростівського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість202 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення дров'яної деревини з верхнього складу кв. 59, кв. 62 Коростівського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість202 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення дров'яної деревини з верхнього складу кв. 17 Корчинського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість202 665,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги на трелювання деревини Берегівське надлісництво
Ім'я:Грегірчак Ангеліна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380686173698 ЄДРПОУ:45554542Оголошено14 лип. 16:57
Прийом пропозицій14 лип. 16:57 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 057 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-001677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження та перевезення дров'яної деревини з верхнього складу Корчинського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість101 332,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Полтавське надлісництво
Оголошено24 черв. 10:14
Прийом пропозицій24 черв. 10:14 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 408 462,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-004742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Миргородське надлісництво
Оголошено23 черв. 11:32
Прийом пропозицій23 черв. 11:32 – 1 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 362 980,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-004179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТранспортування колод територією лісу
Очікувана вартість99 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Полтавське надлісництво
Оголошено22 трав. 15:12
Прийом пропозицій22 трав. 15:12 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість32 929 617,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Миргородське надлісництво
Оголошено29 квіт. 10:24
Прийом пропозицій29 квіт. 10:24 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 895 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-000142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Гадяцьке надлісництво
Оголошено8 квіт. 08:26
Прийом пропозицій8 квіт. 08:26 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 276 350,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-07-008043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Ізюмське надлісництво
Оголошено7 квіт. 13:58
Прийом пропозицій7 квіт. 13:58 – 20 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 210 013,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-30-002232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження, перевезення та розвантаження деревини з верхнього складу кварталу №4,, Корчинського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість108 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-001827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження, перевезення та розвантаження деревини з верхніх складів кварталу №4 Корчинського лісництва на нижній склад Замовника
Очікувана вартість112 636,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-017669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантаження, розвантаження та перевезення дров'яної деревини з верхніх складів кварталу №46 та №57 Коростівського лісництва на нижній склад Підприємства
Очікувана вартість88 137,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro