Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77211100-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги. Оголошено31 серп. 17:47
Прийом пропозицій31 серп. 17:47 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги 8000 м. куб. твердолистяних порід Дніпровське надлісництво
Оголошено31 серп. 15:58
Прийом пропозицій31 серп. 15:58 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-008215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Вознесенське надлісництво 390 м3
Оголошено28 серп. 14:54
Прийом пропозицій28 серп. 14:54 – 5 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-006832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги освітлення та прочищення Новомосковське надлісництво
Оголошено28 серп. 14:05
Прийом пропозицій28 серп. 14:05 – 5 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-006344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги освітлення та прочищення Дніпровське надлісництво
Оголошено28 серп. 13:42
Прийом пропозицій28 серп. 13:42 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Новомосковське лісництво
Оголошено28 серп. 12:50
Прийом пропозицій28 серп. 12:50 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-012752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги по Бродівське надлісництво у т.ч.: Лот 1 Лісозаготівельні послуги. Лот 2 Лісозаготівельні послуги. Лот 3 Лісозаготівельні послуги. Лот 4 Лісозаготівельні послуги. Лот 5 Лісозаготівельні послуги.
Оголошено27 серп. 19:22
Прийом пропозицій27 серп. 19:22 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Перещепинське лісництво Новомосковського надлісництва
Оголошено26 серп. 10:13
Прийом пропозицій26 серп. 10:13 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-001664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги 2384 м.куб. Дніпровське надлісництво
Оголошено26 серп. 10:00
Прийом пропозицій26 серп. 10:00 – 3 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-19-013069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Свалявському надлісництво, у т. ч.: Лот №1 – Лісозаготівльні послуги, Лот №2 – Лісозаготівельні послуги, Лот №3 – Лісозаготівельні послуги, Лот №4 – Л1ісозаготівельні послуги, Лот №5 – Лісозаготівельні послуги, Лот №6 – лісозаготівельні послуги, Лот №7 – Лісозаготівельні
послуги, Лот №8 – лісозаготівельні послуги Оголошено19 серп. 18:04
Прийом пропозицій19 серп. 18:04 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість27 803 155,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-012812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з порізки необробленої деревини-виготовлення щепи ДК 021:2015 77211100-3 Послуги із заготівлі деревини
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з порізки необробленої деревини - виготовлення щепи (ДК 021:2015:77211100-3 Послуги із заготівлі деревини)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по розпилюванню деревини паливної
Очікувана вартість12 583,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Гадяцьке надлісництво
Оголошено4 серп. 16:35
Прийом пропозицій4 серп. 16:35 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 850 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Ужгородське надлісництво у т.ч. Лот 1 Лісозаготівельні послуги Порошківське лісництво, Тур’є Реметівське лісництво, лісництво «Шипот», Лот 2 Лісозаготівельні послуги Великоберезнянське лісництво, Дубриницьке лісництво Лот 3 Лісозаготівельні послуги Бистрицьке лісництво, Лот
4 Лісозаготівельні послуги Перечинське лісництво, Турицьке лісництво, Бистрицьке лісництво, Тур’є Реметівське лісництво, Лот 5 Лісозаготівельні послуги Лютянське лісництво, Чорноголівське лісництво, Лот 6 Лісозаготівельні послуги Перечинське лісництво, Лот 7 Лісозаготівельні послуги Перечинське лісництво, Тур’є Реметівське лісництво, Порошківське лісництво Лот 8 Лісозаготівельні послуги Ужгородське лісництво, Лот 9 Лісозаготівельні послуги Ужгородське лісництво, Лот 10 Лісозаготівельні послуги Кам’яницьке лісництво Оголошено3 серп. 18:10
Прийом пропозицій3 серп. 18:10 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 685 461,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-009744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги твердолистяних порід Дніпровське надлісництво
Оголошено3 серп. 16:13
Прийом пропозицій3 серп. 16:13 – 11 серп. 08:00Очікувана вартість2 295 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розпилювання та коління деревини дров`яної з метою підготовки структурних підрозділів підприємства до опалювального сезону
Оголошено30 лип. 10:51
Прийом пропозицій30 лип. 10:51 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 747,75 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-005643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Донецьке надлісництво
Оголошено29 лип. 13:19
Прийом пропозицій29 лип. 13:19 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість356 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Полтавське надлісництво
Оголошено27 лип. 14:18
Прийом пропозицій27 лип. 14:18 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 408 462,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-008170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розпилювання та коління деревини дров`яної з метою підготовки структурних підрозділів підприємства до опалювального сезону
Оголошено21 лип. 15:18
Прийом пропозицій21 лип. 15:18 – 29 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 123,13 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась