Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77111000-1»
-
ID: UA-2026-08-27-008776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання врожаю соняшника та сої комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
Очікувана вартість203 999,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда сільськогосподарської техніки з оператором для дискування ґрунту
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Очікувана вартість288 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги збирання урожаю сої
Оголошено18 серп. 09:54
Прийом пропозицій18 серп. 09:54 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість251 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-000852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги збирання урожаю соняшнику
Оголошено18 серп. 09:30
Прийом пропозицій18 серп. 09:30 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість420 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-006352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги комбайна для збирання зернових культур (ячмінь ярий)
Очікувана вартість53 928,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда комбайна зернозбирального JOHN DEERE S690 з оператором
Очікувана вартість694 999,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-004395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передачі в тимчасове платне володіння та користування сільськогосподарської техніки
Очікувана вартість83 333,32 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда комбайна з оператором для збирання урожаю сільськогосподарських культур
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Очікувана вартість594 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання врожаю кукурудзи комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
Оголошено24 лип. 14:55
Прийом пропозицій24 лип. 14:55 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 822,22 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-008682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання врожаю соняшника та сої комбайном, за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 77110000-4 — Послуги, пов’язані з сільськогосподарською технікою
Оголошено23 лип. 15:14
Прийом пропозицій23 лип. 15:14 – 31 лип. 16:00Очікувана вартість183 695,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-18-000131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда комбайна з оператором для збирання урожаю сільськогосподарських культур
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Оголошено18 лип. 10:32
Прийом пропозицій18 лип. 10:32 – 27 лип. 10:35Очікувана вартість1 188 150,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-007624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда комбайна з оператором для збирання урожаю сільськогосподарських культур
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Оголошено16 лип. 15:18
Прийом пропозицій16 лип. 15:18 – 24 лип. 15:16Очікувана вартість594 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-009501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда сільськогосподарської техніки з оператором для обприскування сільськогосподарських культур
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Очікувана вартість225 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-011220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда комбайна зернозбирального JOHN DEERE S690 з оператором
Оголошено10 лип. 20:26
Прийом пропозицій10 лип. 20:26 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість579 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-011161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда сільськогосподарської техніки з оператором
Оголошено10 лип. 20:01
Прийом пропозицій10 лип. 20:01 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 035 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-001880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі збирання врожаю (код за ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції)
Очікувана вартість266 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда сільськогосподарської техніки з оператором для міжрядного обробітку грунту (трактор 80-130 к.с.+ культиватор КРН 5,6 або аналог)
Ім'я:Лук'яник Микола МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380362273674 Веб сайт: ЄДРПОУ:00729600Очікувана вартість134 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обприскування з підвозом води (код за ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції)
Очікувана вартість282 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОренда сільськогосподарської техніки для збирання урожаю зернових та технічних культур в лабораторії рослинництва Іллінецького аграрного фахового коледжу, код за ДК 021:2015 – 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
Ім'я:Наталя Петрівна КучерE-mail: [email protected] Телефон: +380673398525 Веб сайт: ЄДРПОУ:35830913Оголошено26 черв. 15:14
Прийом пропозицій26 черв. 15:14 – 4 лип. 00:01Очікувана вартість1 270 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-011156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВнесення добрив та засобів захисту рослин (культура соняшник)
Ім'я:Яснолобова Олександра ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380997722653 ЄДРПОУ:44441420Оголошено25 черв. 16:14
Прийом пропозицій25 черв. 16:14 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 425 400,00 грн
з ПДВЗавершена