Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «77000000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-012285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збору врожаю (кукурудза) із залученням с/г транспорту, ПММ виконавця.
Оголошено3 вер. 16:07
Прийом пропозицій3 вер. 16:07 – 19 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-03-011829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень на території міста Лозова, Катеринівського, Лиманівського, Царедарівського, Миролюбівського, Миколаївського, Новоіванівського, Домаського старостинських округів
Оголошено3 вер. 15:53
Прийом пропозицій3 вер. 15:53 – 22 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-009064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з оброблення лісових культур репелентами Сумське надлісництво
Оголошено3 вер. 14:33
Прийом пропозицій3 вер. 14:33 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги (Заготівля деревини (1. Санітарне рубання вибіркове - 77211100-3; 2. Рубка переформування - 77211100-3; 3. Рубка головного користування - поступова - 77211100-3;)) на території Плесецького лісництва
Оголошено3 вер. 14:24
Прийом пропозицій3 вер. 14:24 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-007932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги збирання кукурудзи на силос
Оголошено3 вер. 13:59
Прийом пропозицій3 вер. 13:59 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-006957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі збирання врожаю олійних культур
Ім'я:Настич Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960649166 Веб сайт: ЄДРПОУ:02546039Оголошено3 вер. 13:42
Прийом пропозицій3 вер. 13:42 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов`язані з заготівлею лісового насіння Чернігівське надлісництво
Оголошено2 вер. 19:13
Прийом пропозицій2 вер. 19:13 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Шепетівське надлісництво
Оголошено2 вер. 15:55
Прийом пропозицій2 вер. 15:55 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-008250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підготовки об’єктів до опалювального сезону (розпилювання деревини для опалення) ДК 021:2015: 77210000-5 — Лісозаготівельні послуги»
Ім'я:Олександр КириченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380936329245 Веб сайт: ЄДРПОУ:41852055Оголошено2 вер. 14:29
Прийом пропозицій2 вер. 14:29 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-003033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Берегометське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги; Лот 3: лісозаготівельні послуги.
Оголошено2 вер. 10:54
Прийом пропозицій2 вер. 10:54 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнесення аварійних, сухостійних та важкодоступних дерев з наявністю складних перешкод, за допомогою верхолазів діаметром від 30 см і більше, висотою від 10 м з розкрижуванням, прибиранням території (вивезенням та складуванням розпиленої деревини біля адміністративної будівлі КП «Ритуальна служба»
(код за ДК 021:2015 - 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги) Оголошено1 вер. 16:57
Прийом пропозицій1 вер. 16:57 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із благоустрою– видалення аварійних та сухостійних дерев на прибудинкових територіях житлового фонду
Оголошено1 вер. 15:24
Прийом пропозицій1 вер. 15:24 – 17 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями77110000-4 - Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції - Послуги по збиранню врожаю кукурудзи та соняшника
Ім'я:Ойович Аліна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989172082 Факс:+380567782105ЄДРПОУ:08562921Оголошено1 вер. 15:11
Прийом пропозицій1 вер. 15:11 – 17 вер. 15:14 -
ID: UA-2026-09-01-007020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Ізяславське надлісництво у т. ч.: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги, Лот 3: лісозаготівельні послуги, Лот 4: лісозаготівельні послуги.
Оголошено1 вер. 14:42
Прийом пропозицій1 вер. 14:42 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з благоустрою населених пунктів- утримання зелених насаджень
Оголошено31 серп. 21:37
Прийом пропозицій31 серп. 21:37 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги, Лот 10. Лісозаготівельні послуги, Лот 11. Лісозаготівельні послуги, Лот 12. Лісозаготівельні послуги, Лот 13. Лісозаготівельні послуги, Лот 14. Лісозаготівельні послуги, Лот 15. Лісозаготівельні послуги, Лот 16. Лісозаготівельні послуги. Оголошено31 серп. 19:50
Прийом пропозицій31 серп. 19:50 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 77220000-8 Послуги з просочування деревини (Послуги з вогнезахисного просочування (поверхневого) дерев’яних конструкцій дахів будівель закладів освіти Печерського району)
Оголошено31 серп. 18:10
Прийом пропозицій31 серп. 18:10 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Самбірське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8.
Лісозаготівельні послуги, Лот 9. Лісозаготівельні послуги. Оголошено31 серп. 17:47
Прийом пропозицій31 серп. 17:47 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛісозаготівельні послуги Путильське надлісництво у т. ч: Лот 1: лісозаготівельні послуги; Лот 2: лісозаготівельні послуги.
Оголошено31 серп. 17:05
Прийом пропозицій31 серп. 17:05 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗаходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Миклашівка - Послуги з озеленення територій, утримання зелених насаджень вздовж річки Миклашівка м. Винники Львівської міської територіальної громади.
Ім'я:Крекотень Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322975655 ЄДРПОУ:43582049Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 10 вер. 01:00