Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «76530000-7»
-
ID: UA-2026-08-20-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-434_76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт (Послуга геонавігації при бурінні горизонтальних та субгоризонтальних свердловин)
Оголошено20 серп. 10:01
Прийом пропозицій20 серп. 10:01 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт свердловини №5, №6 та №7 по вул. Шкільна в с. Шкарівка Білоцерківського району Київської області
Очікувана вартість234 159,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
Очікувана вартість1 680 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (розчищення) свердловин в с. Баратівка Баштанського району Миколаївської області (код ДК 021:2015 - 76530000-7 - Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт)
Очікувана вартість966 125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу з відеообстеження артезіанських свердловин бюветних комплексів; ДК 021:2015:76530000-7 – Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт
Очікувана вартість99 978,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт свердловини в смт. Сатанів Сатанівської територіальної громади, Хмельницького району, Хмельницької області
Очікувана вартість93 702,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелеінспекція свердловини (ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт)
Ім'я:Горобець Іванна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966176296 ЄДРПОУ:37625110Очікувана вартість29 999,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги гідродинамічного очищення артезіанської свердловини за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська, Набережна, 7а
Ім'я:Ковалько Вікторія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 ЄДРПОУ:37292855Оголошено24 серп. 10:54
Прийом пропозицій24 серп. 10:54 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість354 722,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-006627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення працездатності артезіанської свердловини за адресою :село Савро, Кам'янського району, Дніпропетровської області, вул. Корнєєва 46
Очікувана вартість92 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньо-свердловинних робіт
Ім'я:Дембіцький Ігор ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442591710 Факс:+380442591612ЄДРПОУ:03539053Очікувана вартість44 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення гідродинамічних робіт по відновленню працездатності свердловини №330 з дезінфекцією по вул. Л. Українки, 42А в с. Красилівка Броварського району Київської області (код ДК 021:2015: 76530000-7 - Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт)
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій18 серп. 15:17 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість266 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-011459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування й ремонту свердловини №1 Комунального позашкільного закладу "Дитячий оздоровчий табір "Старт" Криворізької міської ради за адресою : Дніпропетровська область, Криворізький район, Софіївська сільська рада, Комплекс будівель і споруд №17
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з очищення водозабірних свердловин
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги на виконання геохімічних, технологічних та геологічних досліджень при бурінні свердловин № 154 Великобубнівського родовища
Оголошено17 серп. 11:08
Прийом пропозицій17 серп. 11:08 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість2 028 800,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення внутрішньо-свердловинних робіт для одночасно-роздільної експлуатації (ОРЕ)
Оголошено14 серп. 14:09
Прийом пропозицій14 серп. 14:09 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість12 656 133,09 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-004397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015:76530000-7 «Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт» (Поточний ремонт свердловини в с. Сарнів Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницька області)»
Очікувана вартість160 095,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту водозабірної свердловини №1 по вул. Перемоги, буд.3, с. Сенча, Миргородського району, Полтавської області
Ім'я:Захарченко Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380994993178 ЄДРПОУ:37609523Очікувана вартість190 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з відновлення працездатності артезіанської свердловини № 312 методом гідродинамічного очищення за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Кобринова Гребля
Очікувана вартість99 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-001042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт з відновлення працездатності артезіанської свердловини № 2538 методом гідродинамічного очищення за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Соколівочка
Очікувана вартість96 999,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-399_76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт (Послуга геонавігації при бурінні горизонтальних та субгоризонтальних свердловин)
Оголошено10 серп. 14:18
Прийом пропозицій10 серп. 14:18 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 017 179,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась