Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «76430000-6»

  • ID: UA-2026-08-25-002247-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-446_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги з відбору керна)

    Ім'я:
    Юлія Дорохова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612797 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:23

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:23 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 767 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Буріння свердловини

    Ім'я:
    Микола Стасюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675312395 ЄДРПОУ:
    04356219
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-001960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти № 10 «Джерельце» Нікопольської міської ради за адресою: 53219, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХ

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    327 063,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000801-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти №17 «Метелик» Нікопольської міської ради за адресою: 53200, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХ

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    335 372,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти №34 «Маргаритка» Нікопольської міської ради за адресою: 53210, Україна,Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХХ

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    331 297,14 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловин

    Ім'я:
    Чигринець Олена Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380682678121 ЄДРПОУ:
    41289754
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-002058-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловин для відбору проб ґрунту

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 344,24 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003078-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння та експлуатації свердловин

    Ім'я:
    Тетяна Волошин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950349574 ЄДРПОУ:
    43952472
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-002797-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти №12 «Світлячок» Нікопольської міської ради за адресою: 53213, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь ХХХХХ,

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    138 608,97 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-008347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Нікопольському ліцеї №13 Нікопольської міської ради    за адресою: 53210, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, вулиця Героїв Чорнобиля, будинок 65

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    126 470,63 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-003641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-392_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Послуги по інженерному супроводу гвинтових вибійних двигунів)

    Ім'я:
    Юлія Дорохова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612797 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 11:21

    Прийом пропозицій
    7 серп. 11:21 – 18 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    82 928 125,83 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-06-004456-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Закладі дошкільної освіти № 33 «Журавлик» Нікопольської міської ради за адресою: 53210, Україна,Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, вулиця Орлика Пилипа, будинок 55А

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    342 395,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-003599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 54 «Антошка» Нікопольської міської ради за адресою: 53220, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, вулиця Степана Бандери, будинок 23а

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    311 718,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-006933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння свердловини в Нікопольській гімназії №23 Нікопольської міської ради за адресою: 53201, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл.,місто Нікополь, вулиця Георгія Нарбута,будинок 1А

    Ім'я:
    Даниленко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997294134 ЄДРПОУ:
    02142336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    320 296,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-009388-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-368_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)

    Ім'я:
    Юлія Дорохова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612797 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 16:00

    Прийом пропозицій
    3 серп. 16:00 – 14 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    7 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-007484-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-366_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)

    Ім'я:
    Юлія Дорохова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612797 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    3 серп. 14:52 – 14 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    13 479 166,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-03-005801-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26П-364_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт)

    Ім'я:
    Юлія Дорохова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612797 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 серп. 13:44

    Прийом пропозицій
    3 серп. 13:44 – 14 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    48 179 750,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-24-001116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з буріння та експлуатації свердловин

    Ім'я:
    Копитіна Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534844839 Факс:
    +380534844831
    ЄДРПОУ:
    01999626
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 860,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-000418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Роторне буріння свердловин із прямою промивкою

    Ім'я:
    Костянтин Дробот
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937683889 ЄДРПОУ:
    45314134
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 08:53

    Прийом пропозицій
    29 лип. 15:00 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 329 840,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-011913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з буріння та облаштування спостережних свердловин для проведення моніторингових досліджень стану ґрунтів та підземних вод

    Ім'я:
    Наталія Чернишова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954597683 Веб сайт:
    http://iogu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    25835792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 17:54

    Прийом пропозицій
    23 лип. 17:54 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    518 713,61 грн

    без ПДВ
    Скасована

1 2 3 .. 49 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro