Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «76410000-0»
-
ID: UA-2026-08-26-009423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних груп
Очікувана вартість87 101,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-414_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика та стикувального пристрою): Лот № 1 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим стволом
215,9мм з допомогою підвіски хвостовика 177,8х11,51/244,5мм та стикувального пристрою 3,5м); Лот № 2 -76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим стволом 152,4мм з допомогою підвіски хвостовика 127,0х12,70/177,8мм та стикувального пристрою 9м); Лот № 3 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим стволом 152,4мм з допомогою підвіски хвостовика 114,3х9,65/177,8мм та стикувального пристрою 9м); Лот № 4 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим стволом 152,4мм з допомогою підвіски хвостовика 114,3х8,56/177,8мм та стикувального пристрою 9м) Оголошено13 серп. 17:52
Прийом пропозицій13 серп. 17:52 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 948 200,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-012063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-413_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з допомогою підвіски хвостовика-фільтра) Лот 1 -76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з допомогою підвіски хвостовика-фільтра 127,0
мм); Лот 2 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з допомогою підвіски хвостовика-фільтра 114,3 мм) Оголошено13 серп. 17:00
Прийом пропозицій13 серп. 17:00 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 564 836,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-22-004530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із поточного ремонту свердловини в с. Коршовець Луцького району Волинської області (код за ДК 021:2015: 76410000-0 - Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб)
Ім'я:Олена Василівна СавчукE-mail: [email protected] Телефон: +380968171767 Веб сайт: ЄДРПОУ:04332207Очікувана вартість21 758,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кріплення свердловин із використанням муфт ступеневого цементування (МСЦ)
Оголошено16 лип. 09:35
Прийом пропозицій16 лип. 09:35 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість289 150,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-009876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спуску обсадних колон Ø 473,08 мм та Ø 177,8 мм свердловина № 154 Великобубнівського родовища
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено10 лип. 16:02
Прийом пропозицій10 лип. 16:02 – 21 лип. 12:00Очікувана вартість530 868,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-008559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-217_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика)
Оголошено4 черв. 14:19
Прийом пропозицій4 черв. 14:19 – 26 черв. 15:00Очікувана вартість5 626 397,70 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-002118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-208_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з допомогою підвіски хвостовика) (Лот 1 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим горизонтальним стовбуром 215,9мм з
допомогою підвіски хвостовика 178/245мм та стикувального пристрою 6м;)) (Лот 2 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловини з відкритим горизонтальним стовбуром 152,4мм з допомогою підвіски хвостовика 114/178мм та стикувального пристрою 9м)) Оголошено29 трав. 10:37
Прийом пропозицій29 трав. 10:37 – 6 черв. 15:00Очікувана вартість5 637 770,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-002204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-185_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика)
Оголошено1 трав. 10:20
Прийом пропозицій1 трав. 10:20 – 9 трав. 15:00Очікувана вартість5 626 397,70 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-24-003842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-143_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою муфти ступеневого цементування)
Оголошено24 бер. 10:53
Прийом пропозицій24 бер. 10:53 – 16 квіт. 15:00Очікувана вартість15 444 018,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-000009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кріплення свердловин із використанням муфт ступеневого цементування (МСЦ)
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено25 лют. 00:16
Прийом пропозицій25 лют. 00:16 – 9 бер. 12:00Очікувана вартість3 464 940,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-001102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-110_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика) Лот № 1 – 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика 114/168мм та
стикувального пристрою 4,5м); Лот № 2 – 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика-фільтра 114/168мм) Оголошено24 лют. 09:29
Прийом пропозицій24 лют. 09:29 – 16 бер. 15:00Очікувана вартість7 096 286,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-03-005145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спуску обсадної колони Ø 177,8 мм у свердловинах №104 та №103 Микуличинського родовища
Оголошено3 лют. 11:50
Прийом пропозицій3 лют. 11:50 – 14 лют. 12:00Очікувана вартість1 160 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-30-013200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спуску обсадної колони Ø 177,8 мм у свердловинах №105, №106, №108 Микуличинського родовища
Оголошено30 січ. 15:28
Прийом пропозицій30 січ. 15:28 – 10 лют. 12:00Очікувана вартість1 740 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-21-016612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кріплення свердловин із використанням муфт ступеневого цементування (МСЦ)
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено21 січ. 16:17
Прийом пропозицій21 січ. 16:17 – 4 лют. 12:00Очікувана вартість2 843 174,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-16-001478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-066_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика та стикувального пристрою) Лот № 1 -76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски
хвостовика 177,8мм та стикувального пристрою); Лот № 2 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика 114,3 мм та стикувального пристрою) Оголошено16 січ. 09:40
Прийом пропозицій16 січ. 09:40 – 2 лют. 15:00Очікувана вартість26 548 416,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-16-001062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-065_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги кріплення свердловин з допомогою підвіски хвостовика-фільтра)
Оголошено16 січ. 09:22
Прийом пропозицій16 січ. 09:22 – 3 лют. 15:00Очікувана вартість20 115 782,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-05-000936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спуску обсадних колон Ø 473,08 мм та Ø 177,8 мм у свердловинах №104 та №103 Микуличинського родовища
Оголошено5 січ. 10:12
Прийом пропозицій5 січ. 10:12 – 16 січ. 12:00Очікувана вартість1 149 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-01-05-000634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-054_76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги по спуску обсадних колон) Лот № 1 - 76410000-0 Послуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги по згвинчуванню обсадних труб 339,72 мм, 244,48 мм) Лот № 2 - 76410000-0 Послуги з обсадження
свердловин та монтажу обсадних труб (Послуги по згвинчуванню обсадних труб 177,8 мм, 127 мм) Оголошено5 січ. 09:45
Прийом пропозицій5 січ. 09:45 – 23 січ. 15:00Очікувана вартість48 531 178,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-29-006113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги спуску обсадних колон Ø 473,08 мм та Ø 177,8 мм у свердловинах №105, №106, №108 Микуличинського родовища
Оголошено29 груд. 2025 13:51
Прийом пропозицій29 груд. 2025 13:51 – 12 січ. 12:00Очікувана вартість1 724 850,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась