Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «76000000-3»
-
ID: UA-2026-09-03-015116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-466_76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Лот № 1 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 2 - 76430000-6 Послуги з буріння та
експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 3 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт); Лот № 4 - 76430000-6 Послуги з буріння та експлуатації свердловин (Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт) Оголошено3 вер. 21:25
Прийом пропозицій3 вер. 21:25 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з використанням техніки ГРП в процесі гідравлічного розриву пластів (ГРП) на об’єктах АТ «Укрнафта»
Оголошено3 вер. 09:55
Прийом пропозицій3 вер. 09:55 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-007208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення ГРП в нафтових і газових свердловинах АТ «Укрнафта»
Оголошено2 вер. 13:53
Прийом пропозицій2 вер. 13:53 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-20-001609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26П-434_76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт (Послуга геонавігації при бурінні горизонтальних та субгоризонтальних свердловин)
Оголошено20 серп. 10:01
Прийом пропозицій20 серп. 10:01 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-010364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво водозабірної свердловини для резервного альтернативного джерела водопостачання КНП "КДЦ Дніпровського району м.Києва" за адресою: проспект Павла Тичини,12
Очікувана вартість1 395 603,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНове будівництво водозабірної свердловини для резервного альтернативного джерела водопостачання КНП "КДЦ Дніпровського району м.Києва" за адресою: вул. Митрополита Андрея Шептицького,5
Очікувана вартість1 302 907,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт (послуги з проведення геофізичних досліджень)
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБуріння свердловини
Очікувана вартість84 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапітальний ремонт свердловини №5, №6 та №7 по вул. Шкільна в с. Шкарівка Білоцерківського району Київської області
Очікувана вартість234 159,22 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни (укадання) частини труби зовнішньої мережі каналізації
Ім'я:Масловський Артур ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380372540870 Факс:+380372540870ЄДРПОУ:43342788Очікувана вартість41 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з інспектування трубопроводів
Ім'я:Максимець Андрій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380323130148 Факс:+380323130148ЄДРПОУ:01997863Очікувана вартість37 072,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти № 10 «Джерельце» Нікопольської міської ради за адресою: 53219, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХ
Очікувана вартість327 063,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по згвинчуванню/розгвинчуванню насосно-компресорних труб Ø 101,6 мм та Ø 60,32 мм при спуско-підіймальних операціях у свердловинах Замовника
Очікувана вартість1 680 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти №17 «Метелик» Нікопольської міської ради за адресою: 53200, Україна, Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХ
Очікувана вартість335 372,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт (розчищення) свердловин в с. Баратівка Баштанського району Миколаївської області (код ДК 021:2015 - 76530000-7 - Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт)
Очікувана вартість966 125,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослугу з відеообстеження артезіанських свердловин бюветних комплексів; ДК 021:2015:76530000-7 – Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт
Очікувана вартість99 978,91 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з буріння свердловини в Комунальному закладі дошкільної освіти №34 «Маргаритка» Нікопольської міської ради за адресою: 53210, Україна,Нікопольський р-н, Дніпропетровська обл., місто Нікополь, ХХХХХХ
Очікувана вартість331 297,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обсадження свердловин та монтажу обсадних груп
Очікувана вартість87 101,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт свердловини в смт. Сатанів Сатанівської територіальної громади, Хмельницького району, Хмельницької області
Очікувана вартість93 702,13 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелеінспекція свердловини (ДК 021:2015: 76530000-7 Послуги з проведення внутрішньосвердловинних робіт)
Ім'я:Горобець Іванна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380966176296 ЄДРПОУ:37625110Очікувана вартість29 999,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro