Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «75242000-4»

  • ID: UA-2026-08-28-009708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Харків (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)

    Ім'я:
    Оксана Войтюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
    42334163
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:03 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    457 037,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 8 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Суми (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)

    Ім'я:
    Оксана Войтюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
    42334163
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:35 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 213,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 8 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-004246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг з охорони публічної безпеки та порядку (послуги з охорони приміщень та заходи із захисту цих приміщень за адресою м. Дніпро, вул. Шевченка, 21)

    Ім'я:
    Людмила Петрівна Шатіро
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567462640, +380567462642 Веб сайт:
    http://www.artmuseum.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    02216000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    151 915,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008948-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Черкаська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Рівненська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008669-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Миколаївська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 140,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008527-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Кіровоградська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008396-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Сумська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Львівська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 420,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Полтавська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Одеська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 660,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Запорізька область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 520,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Дніпропетровська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007575-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Волинська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 380,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007442-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Чернівецька область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 140,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-007294-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (місто Київ)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 840,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-006708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (місто Київ)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 660,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-003763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (Рівненська область)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 140,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-006356-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг з охорони публічної безпеки та порядку (послуги з охорони приміщень та заходи із захисту цих приміщень за адресою м. Дніпро, вул. Шевченка, 21)

    Ім'я:
    Людмила Петрівна Шатіро
    E-mail: [email protected] Телефон: +380567462640, +380567462642 Веб сайт:
    http://www.artmuseum.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    02216000
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    151 915,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-005305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів (місто Київ)

    Ім'я:
    Оксана Бевз
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442987140 Веб сайт:
    https://www.testcentr.org.ua
    ЄДРПОУ:
    21707413
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 040,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 32 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro