Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «75200000-8»

  • ID: UA-2026-09-02-007350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр. … Металургів, 9)

    Ім'я:
    Оксана ДВОРЕЦЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 13:59

    Прийом пропозицій
    2 вер. 13:59 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    460 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010884-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Цілодобове спостереження за установками пожежної автоматики на об’єктах Національного банку України, 6 лотів: лот 1 - м. Київ, вул. Інститутська, 9, корп.1; вул. Інститутська, 9, корп. 2; просп. Науки, 7, корп.1; вул. Андріївська, 1; Контрактова площа 2б; вул. Пухівська, 5, корп. 39/6; вул. … Пухівська, 7а; вул. Пухівська, 9; вул. Уманська, 8; вул. Січових Стрільців, 15 - 75250000-3; лот 2 - м. Дніпро, вул. Воскресенська, 13; вул. Сонячна Набережна, 66 - 75250000-3; лот 3 - м. Львів, вул. Коперника, 4; вул. Каліча Гора, 12 - 75250000-3; лот 4 - м. Одеса, вул. Рішельєвська, 8 - 75250000-3; лот 5 - м. Харків, майдан Театральний, 1 - 75250000-3; лот 6 - м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91 - 75250000-3

    Ім'я:
    Наталія Соляннік
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 18:15

    Прийом пропозицій
    1 вер. 18:15 – 17 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    76 183,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 22 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009636-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з перевірки пожежних гідрантів

    Ім'я:
    Андрій МОДЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672150077 ЄДРПОУ:
    32323256
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:08

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:08 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    81 219,39 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009708-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Харків (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)

    Ім'я:
    Оксана Войтюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
    42334163
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:03 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    457 037,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Суми (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)

    Ім'я:
    Оксана Войтюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
    42334163
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:35

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:35 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    350 213,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-010096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб

    Ім'я:
    Олександра Бондаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт:
    http://www.port-yuzhny.com.ua
    ЄДРПОУ:
    04704790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:29

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:29 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    42 356,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-05-15-008459-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 :75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони приміщення комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради (за адресою: м. Рівне, … вул.Київська,78Г ))

    Ім'я:
    Людмила Романчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:
    02000010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 14:09

    Прийом пропозицій
    15 трав. 14:09 – 13 серп. 23:00
    Очікувана вартість

    1 200 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-02-19-015061-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з охорони публічної безпеки і порядку для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб

    Ім'я:
    Наталя Дудко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380670067995 ЄДРПОУ:
    37121913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 лют. 21:31

    Прийом пропозицій
    19 лют. 21:31 – 17 бер. 09:00
    Очікувана вартість

    9 855 000,00 грн

    з ПДВ
    Призупинено

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-005436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Городоцького ліцею №3 за адресою м. Городок вул. Київська, 13а

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 133,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-004998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Опорного закладу Городоцького ліцею №4 за адресою м. Городок вул. Київська, 20

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 133,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-004791-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Підключення системи пожежної сигналізації та системи внутрішнього оповіщення людей про пожежу на пульт цілодобового системного спостереження в приміщені Ліцею № 10 ім. св. Марії Магдалени Львівської міської ради ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб

    Ім'я:
    Гармаш Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322389194 ЄДРПОУ:
    20834196
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-004089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Городоцького ліцею №3 за адресою м. Городок вул. Київська, 13а

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    82 133,33 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-003842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території об’єкта

    Ім'я:
    Алла Лебєдєва
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955386394 ЄДРПОУ:
    44114014
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    192 128,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-003191-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб (Послуги з охорони публічної безпеки і порядку та супроводження бригад працівників підприємства (контролерів, електромонтерів, інспекторів) у місцях проведення працівниками Замовника перевірок дотримання споживачами електроенергії Правил … роздрібного ринку електричної енергії).

    Ім'я:
    Оксана Анатоліївна Бакланова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532516146 Веб сайт:
    http://www.poe.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    00131819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 999,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-003037-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 75250000-3 - Послуги пожежних і рятувальних служб(вимір опору електромереж)

    Ім'я:
    Світлана Вишневська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985989784 ЄДРПОУ:
    02216342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 465,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002988-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 75250000-3 - Послуги пожежних і рятувальних служб(послуги з діагностики та технічного обслуговування вогнегасників)

    Ім'я:
    Світлана Вишневська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985989784 ЄДРПОУ:
    02216342
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 530,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Технічне обслуговування вогнегасників

    Ім'я:
    Олена Нечитайло
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958119795 ЄДРПОУ:
    23099975
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 038,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-002207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги перевірки та випробування внутрішніх пожежних кранів та обладнання їх пожежними рукавами у кількості 3 одиниць, місцерозташування: м. Харків, Бурсацький узвіз, 4

    Ім'я:
    Ольга Радченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508399533, +0577312483 Веб сайт:
    https://ic.ac.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    30036001
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 821,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-014172-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Охорона громадського порядку та недопущення правопорушень з боку третіх осіб в приміщенні школи №33, що розташована за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 13

    Ім'я:
    Коваленко Анатолій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678537111 ЄДРПОУ:
    25922746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    43 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013581-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку.

    Ім'я:
    Галина ПРИМАЧЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975154877 ЄДРПОУ:
    25300648
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro