Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «75000000-6»
-
ID: UA-2026-09-04-010183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеріодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (ЧОВ)
Оголошено4 вер. 15:01
Прийом пропозицій4 вер. 15:01 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-007686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеріодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (КОВ)
Оголошено4 вер. 13:37
Прийом пропозицій4 вер. 13:37 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-007367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеріодичний контроль вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння та перезарядка вогнегасників (ЗОВ)
Оголошено4 вер. 13:24
Прийом пропозицій4 вер. 13:24 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-007151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеріодичний контроль, перезарядка вогнегасників та модулів порошкового пожежогасіння (м.Дніпро,м.Павлоград, м.Нікополь, м.Кривий Ріг, м.Кам'янське)
Оголошено4 вер. 13:12
Прийом пропозицій4 вер. 13:12 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-007350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр.
Металургів, 9) Оголошено2 вер. 13:59
Прийом пропозицій2 вер. 13:59 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-010884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦілодобове спостереження за установками пожежної автоматики на об’єктах Національного банку України, 6 лотів: лот 1 - м. Київ, вул. Інститутська, 9, корп.1; вул. Інститутська, 9, корп. 2; просп. Науки, 7, корп.1; вул. Андріївська, 1; Контрактова площа 2б; вул. Пухівська, 5, корп. 39/6; вул.
Пухівська, 7а; вул. Пухівська, 9; вул. Уманська, 8; вул. Січових Стрільців, 15 - 75250000-3; лот 2 - м. Дніпро, вул. Воскресенська, 13; вул. Сонячна Набережна, 66 - 75250000-3; лот 3 - м. Львів, вул. Коперника, 4; вул. Каліча Гора, 12 - 75250000-3; лот 4 - м. Одеса, вул. Рішельєвська, 8 - 75250000-3; лот 5 - м. Харків, майдан Театральний, 1 - 75250000-3; лот 6 - м. Хмельницький, вул. Володимирська, 91 - 75250000-3 Ім'я:Наталія СоляннікE-mail: [email protected] Телефон: +380442539808, +380500432553 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено1 вер. 18:15
Прийом пропозицій1 вер. 18:15 – 17 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-009636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевірки пожежних гідрантів
Оголошено31 серп. 16:08
Прийом пропозицій31 серп. 16:08 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-010096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
Ім'я:Олександра БондаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380487507282 Веб сайт: ЄДРПОУ:04704790Оголошено25 серп. 15:29
Прийом пропозицій25 серп. 15:29 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-05-15-008459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 :75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони приміщення комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради (за адресою: м. Рівне,
вул.Київська,78Г )) Ім'я:Людмила РоманчукE-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:02000010Оголошено15 трав. 14:09
Прийом пропозицій15 трав. 14:09 – 13 серп. 23:00 -
ID: UA-2026-02-19-015061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони публічної безпеки і порядку для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено19 лют. 21:31
Прийом пропозицій19 лют. 21:31 – 17 бер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-014215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з перевірки та випробовування пожежних гідрантів, внутрішніх пожежних кранів та їх обладнання пожежними рукавами
Очікувана вартість8 174,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування пожежних водоймищ, їх наповненя і відкачування, очищення колодязів
Очікувана вартість3 026,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт і технічне обслуговування пожежних водоймищ, їх наповнення і викачування, очищення колодязів
Очікувана вартість2 713,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ведення спостереження за протипожежним станом об'єкту і обслуговування технічних засобів в приміщеннях Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернівецькій області» за адресою: Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 228, за допомогою системи
централізованого пожежно - аварійного спостереження (СЦПАС) на пульт централізованого спостереження пожежної охорони (ПЦСПО) Очікувана вартість18 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНомерний знак 8-1-1, свідоцтво про реєстрацію машин
Очікувана вартість630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з спостереження
Очікувана вартість2 177,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи75120000-3 Адміністративні послуги державних установ (послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків)
Очікувана вартість11 800,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території та в приміщеннях замовника
Очікувана вартість118 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-012066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Очікувана вартість30 633,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Перезарядка та технічне обслуговування вогнегасників" (ДК 021:2015 (CPV) : 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб)
Очікувана вартість6 303,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro