Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73220000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту Стратегії розвитку Хустської міської територіальної громади на період до 2027 року з перспективою продовження дії до 2034 року та Плану заходів з її реалізації на 2026-2027 роки
Ім'я:Попович Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988515135 ЄДРПОУ:04053714Оголошено31 серп. 17:56
Прийом пропозицій31 серп. 17:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість350 759,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги супроводу з підготовки та розробки матеріалів проєкту Місцевого плану управління відходами Смизької селищної територіальної громади Дубенського району Рівненської області на період до 2033 року
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги у сфері розробок аналітичних даних, ДК 021:2015 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення Місцевого плану управління відходами Черкаської селищної територіальної громади Самарівського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення Місцевого плану управління відходами Дмитрівської сільської тереторіальної громади
Ім'я:Тимчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459879131 Факс:+380459879131ЄДРПОУ:04362125Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка Місцевого плану управління відходами Кам’янецької селищної територіальної громади на період до 2034 року (код ДК 021:2015 73220000-0 — Консультаційні послуги у сфері розробок)
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання окремих робіт національної стандартизації, пов’язаних з прийняттям проєктів нормативних документів, а саме: ДСТУ EN 443:202_ (EN 443:2008, IDT) «Каска пожежника» та ДСТУ EN 16473:202_ (EN 16473:2014, IDT) «Каска рятувальника»
Очікувана вартість79 601,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з актуалізації навчальних програм за професією «Слюсар-ремонтник»
Очікувана вартість150 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультативні послуги, інвентаризація викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами; організація проведення лабораторних замірів стаціонарних джерел викидів ЗР; подача оголошення в ЗМІ; отримання необхідних вихідних даних та документів відповідно до чинного
законодавства України у сфері охорони атмосферного повітря; розробка документів, у яких обгрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди ЗР в атмосферне повітря; підготовка електронної версії обгрунтовуючих матеріалів за програмою "Норма 6XML" Ім'я:Володимир Васильович КиричукE-mail: [email protected] Телефон: +380964732252 ЄДРПОУ:22558033Очікувана вартість31 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки Стратегії розвитку територіальної громади.
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-000599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки проєкту Стратегії розвитку Надлацької сільської територіальної громади до 2027 року
Ім'я:Лотоцький Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380978223998 ЄДРПОУ:04367051Очікувана вартість46 879,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з підтримки цифрового префіксу та генерації цифрових ідентифікаторів DOI
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Очікувана вартість61 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з консультаційної підтримки розробки стратегії розвитку Понорницької селищної територіальної громади на 2026-2034
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виконання окремих робіт національної стандартизації, пов’язаних з прийняттям проєктів нормативних документів, а саме:ДСТУ «Пожежна безпека. Вимоги щодо облаштування місць розміщення електрогенераторів для аварійного та резервного живлення будинків та споруд. Основні положення»
Очікувана вартість40 704,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексне експертне дослідження (комп’ютерно-технічне, дослідження електронних комунікацій та у сфері інтелектуальної власності)
Ім'я:Мішаков Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442399372 Веб сайт: ЄДРПОУ:25836018Очікувана вартість19 786,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПогодження «Проекту провітрювання та ізольованого відводу метану з виробленого простору лави №135 гор.557 м по жорсткому металевому трубопроводу за допомогою газовідсмоктувальної установки ВМЦГ-7М» та розробка «Рекомендацій по забезпеченню газової безпеки при експлуатації камери
газовідсмоктувальної установки ВМЦГ-7М на 136 конвеєрному штреку гор.557 м та виймальної дільниці лави №135 пл.n7н «Сокальський» при поступаючому на їх провітрювання вихідного струменю повітря з підготовчих виробок 131 бортового штреку гор.557 м та 131 конвеєрного штреку гор.557 м шахти «Степова» Очікувана вартість87 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги у сфері розробок
Очікувана вартість64 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro