Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73200000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-012624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнші послуги у сфері інформатизації, а саме розробка концепції та 3D-моделі цифрового двійника міста Одеси (Digital Twin City of Odesa)
Оголошено3 вер. 16:21
Прийом пропозицій3 вер. 16:21 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-011993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту Стратегії розвитку Хустської міської територіальної громади на період до 2027 року з перспективою продовження дії до 2034 року та Плану заходів з її реалізації на 2026-2027 роки
Ім'я:Попович Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988515135 ЄДРПОУ:04053714Оголошено31 серп. 17:56
Прийом пропозицій31 серп. 17:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-012135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (послуги експерта в галузі місцевої історії та культури в межах реалізації Проєкту «Тематичний маршрут замками 2» (CULT.ROUTE) в рамках Програми Interreg VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027
(HUSKROUA/23/RI/2.2/054)) Очікувана вартість51 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги з розробки проєкту Плану заходів на 2027-2030 роки з реалізації Стратегії розвитку Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади на період до 2034 року
Ім'я:ВАСИЛЬКІВ ПЕТРО ІГОРОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380324552190 Факс:+380324552190ЄДРПОУ:04370998Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗа кодом CPV за ДК 021:2015 - 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Розроблення звіту про стратегічну екологічну оцінку Місцевого плану управління відходами Великомостівської міської територіальної громади)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання консультаційних послуг та розроблення документів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин
Очікувана вартість35 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання аналізу ролі цифрового експертного контенту (проєктні рішення, технічні кейси, аналітичні матеріали) у формуванні довіри та прийняті рішень клієнтами. Обґрунтування вимог до цифрового контенту позиції SEO та якості довіри. Публікація статті у фаховому виданні та тез доповідей за
результатами апробації Очікувана вартість610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання консультацій щодо інтеграції цифрових маркетингових інструментів у поточні маркетингові процеси підприємства. Розробка рекомендацій з адаптації контенту, каналів комунікації та організації роботи персоналу в умовах цифровізації
Очікувана вартість610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги розроблення норм витрат палива на транспортні засоби
Ім'я:Кінах Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380332246402 Веб сайт: ЄДРПОУ:40317441Очікувана вартість14 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок (Перемаркування основного енергетичного устаткування гідроагрегату ст. №19 та видача висновку про перемаркування для філії "Канівська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість350 759,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги супроводу з підготовки та розробки матеріалів проєкту Місцевого плану управління відходами Смизької селищної територіальної громади Дубенського району Рівненської області на період до 2033 року
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (Послуги з виконання робіт з національної стандартизації, що фінансуються відповідно до Закону України «Про стандартизацію» (крім коштів державного бюджету), а саме організовує та координує проведення робіт з розроблення проектів
нормативних документів (далі- НД) у 2026 році ( Проведення робіт із національної стандартизації (організація та координація робіт з національної стандартизації)) Згідно з договором № 231.3/3.1.1-58 Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість22 892,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (Послуги з виконання окремих робіт з національної стандартизації, що фінансуються відповідно до Закону України «Про стандартизацію» (крім коштів державного бюджету), пов'язаних з прийняттям проєктів нормативних документів (Проведення
робіт із національної стандартизації (організація та координація робіт з національної стандартизації, технічна перевірка справи національного НД, редагування проєкту НД та підготовка НД до видання )) Згідно з договором № 231.3/3.1.1-93 Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість40 877,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи73210000-7 Консультаційні послуги у сфері наукових досліджень (Послуги з виконання окремих робіт з національної стандартизації, що фінансуються відповідно до Закону України «Про стандартизацію» (крім коштів державного бюджету), пов'язаних з прийняттям проєктів нормативних документів (Проведення
робіт із національної стандартизації (технічна перевірка справи стандарту, редагування проєкту НД та підготовка НД до видання)) Згідно з договором № 231.3/3.1.1-81 Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 ЄДРПОУ:02568182Очікувана вартість49 453,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання консультаційних послуг та експертної підтримки в рамках 1-го аналітичного етапу розроблення Стратегії розвитку Моршинської міської територіальної громади на період 2028-2034 років
Очікувана вартість99 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-002028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційні послуги у сфері розробок аналітичних даних, ДК 021:2015 73220000-0 Консультаційні послуги у сфері розробок
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення Місцевого плану управління відходами Черкаської селищної територіальної громади Самарівського району Дніпропетровської області
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання науково-аналітичних робіт з ретроспективного історико-картографічного та географічного аналізу історичних водяних млинів, опрацювання картографічних і наукових джерел, просторово-часового аналізу місць розташування історичних млинів і підготовки історико-картографічних матеріалів для
територіального аналізу в межах проекту RENEWAT Ім'я:Моравецький Степан ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: 380322917527,380322975046,380633525813 ЄДРПОУ:13806354Очікувана вартість97 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультаційно-аналітичні послуги у сфері наукових досліджень підприємств
Очікувана вартість5 817,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення Місцевого плану управління відходами Дмитрівської сільської тереторіальної громади
Ім'я:Тимчук Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459879131 Факс:+380459879131ЄДРПОУ:04362125Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro