Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73100000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фітопатологічного дослідження рослин
Оголошено2 вер. 16:58
Прийом пропозицій2 вер. 16:58 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження доступу, використання та попиту на GPU-послуги серед українських організацій/Research on access, use and demand for GPU services among Ukrainian organizations
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:56
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-002665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження та розробка практичної рамки для безпечного та відповідального впровадження агентних систем штучного інтелекту у державний сектор України/ Research and Development of a Practical Framework for the Safe and Responsible Implementation of AI Agentic Systems in Ukraine’s Public Sector
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:41
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-006953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення дослідження борвмісного алюмінію
Оголошено31 серп. 14:36
Прийом пропозицій31 серп. 14:36 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки і валідації методик верифікації з метою належного забезпечення виконання наукових робіт, що проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. 2 лота
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 21:42
Прийом пропозицій28 серп. 21:42 – 11 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-010468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного вимірювання н-п зразків А3В5 методом електронної мікроскопії
Ім'я:Осінська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 16:42
Прийом пропозицій28 серп. 16:42 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточне вимірювання н-п зразків InGaAs методом електронної мікроскопії
Ім'я:Осінська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 16:10
Прийом пропозицій28 серп. 16:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-дослідні роботи щодо підтвердження сортових якостей насіння
Очікувана вартість9 564,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНауково-дослідні роботи щодо підтвердження сортових якостей насіння
Очікувана вартість13 809,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення фізичних досліджень
Очікувана вартість3 508,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з проведення санітарно-гігієнічних досліджень хімічних, фізичних, психофізіологічних факторів виробничого середовища та трудового процесу з метою атестації робочих місць
Очікувана вартість77 706,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідницькі послуги
Очікувана вартість9 471,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу для атестації 26 (двадцять шість) робочих місць по закладах відділу освіти Яворівської міської ради Львівської області
Очікувана вартість56 940,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-03-004932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних якостей садивного матеріалу та сертифікації насіння, садивного матеріалу і партій продукції
Очікувана вартість29 018,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення визначення сортових і посівних якостей насіння, сортових і товарних якостей садивного матеріалу та сертифікації насіння, садивного матеріалу і партій продукції
Очікувана вартість23 779,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні дослідження
Очікувана вартість4 459,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення місцевого плану управління відходами Тараканівської сільської територіальної громади Дубенського району Рівненської області
Очікувана вартість99 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідницькі послуги
Очікувана вартість18 407,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з дослідження якості повітря
Очікувана вартість2 546,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro