Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «73000000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з фітопатологічного дослідження рослин
Оголошено2 вер. 16:58
Прийом пропозицій2 вер. 16:58 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження доступу, використання та попиту на GPU-послуги серед українських організацій/Research on access, use and demand for GPU services among Ukrainian organizations
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:56
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-02-002665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораДослідження та розробка практичної рамки для безпечного та відповідального впровадження агентних систем штучного інтелекту у державний сектор України/ Research and Development of a Practical Framework for the Safe and Responsible Implementation of AI Agentic Systems in Ukraine’s Public Sector
Ім'я:Відділ закупівель проєкту UK DIGITE-mail: [email protected] Телефон: 380443333380 ЄДРПОУ:100010998Оголошено2 вер. 10:41
Прийом пропозицій9 вер. 12:00 – 16 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-011993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення проєкту Стратегії розвитку Хустської міської територіальної громади на період до 2027 року з перспективою продовження дії до 2034 року та Плану заходів з її реалізації на 2026-2027 роки
Ім'я:Попович Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380988515135 ЄДРПОУ:04053714Оголошено31 серп. 17:56
Прийом пропозицій31 серп. 17:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДослідницькі послуги (Підготовка тестового матеріалу для міжлабораторних порівнянь результатів випробувань та надання аналізу результатів випробувань)
Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-31-006953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з проведення дослідження борвмісного алюмінію
Оголошено31 серп. 14:36
Прийом пропозицій31 серп. 14:36 – 8 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-28-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки і валідації методик верифікації з метою належного забезпечення виконання наукових робіт, що проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. 2 лота
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 21:42
Прийом пропозицій28 серп. 21:42 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-010468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного вимірювання н-п зразків А3В5 методом електронної мікроскопії
Ім'я:Осінська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 16:42
Прийом пропозицій28 серп. 16:42 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточне вимірювання н-п зразків InGaAs методом електронної мікроскопії
Ім'я:Осінська Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445213217 ЄДРПОУ:02070944Оголошено28 серп. 16:10
Прийом пропозицій28 серп. 16:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-003123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПроведення лабораторних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу робочих місць працівників філії «ВП АЕМ» для моніторингу умов праці та визначення категорії працівників, які підлягають обов’язковим медичним оглядам
Оголошено26 серп. 10:55
Прийом пропозицій26 серп. 10:55 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-002535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата послуг з визначення норм надання послуг з управління побутовими відходами
Ім'я:Ковальова Олександра ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380486223596 ЄДРПОУ:43944456Оголошено26 серп. 10:38
Прийом пропозицій26 серп. 10:38 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з проведення лабораторно-інструментального дослідження умов праці з метою визначення шкідливих та небезпечних виробничих факторів і факторів виробничого середовища трудового процесу
Оголошено25 серп. 16:27
Прийом пропозицій31 серп. 15:00 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення перегляду розділу "Перепускання талевих канатів та облік їх роботи" СОУ 11.2-00135390-103:2010 "Експлуатація талевих канатів бурових установок та підйомних установок для ремонту свердловин" АТ "Укрнафта"
Оголошено24 серп. 10:11
Прийом пропозицій24 серп. 10:11 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-012867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення лабораторних досліджень та інструментальних вимірів в сфері санітарного та епідемічного благополуччя
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДослідження та контроль за станом порожнин, утворених при підземних гірничих роботах на шахтах ДП "СхідГЗК"
Ім'я:Будчана Тетяна ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Факс:+380565295920ЄДРПОУ:14309787Очікувана вартість94 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розроблення тимчасових індивідуальних базових лінійних норм витрат палива для колісних транспортних засобів Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника
Ім'я:Тетяна Борисівна КовальоваE-mail: [email protected] Телефон: +380672971144 Веб сайт: ЄДРПОУ:41246328Очікувана вартість3 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення досліджень шкідливих і небезпечних факторів виробничого середовища з метою атестації робочих місць
Ім'я:Стеценко Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380575351373 Факс:+380575351373ЄДРПОУ:02002859Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення міжлабораторного порівняння, відмінного від перевірки професійного рівня МПР-2026 "Кокцидіостатики в кормах" з визначення вмісту диклазурилу в кормі повнораціонному для бройлерів
Очікувана вартість4 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення тимчасової індивідуальної базової лінійної норми витрати палива на колісні транспортні засоби: Nissan Qashqai, Hyundai Staria
Ім'я:Олександр Миколайович ФранчукE-mail: [email protected] Телефон: +380432670070 ЄДРПОУ:02909909Очікувана вартість6 360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 73110000-6- Дослідницькі послуги за калібрування засобів вимірювальної техніки та/або випробувального обладнання
Очікувана вартість23 526,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro