Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72910000-2»
-
ID: UA-2026-09-04-004488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги віртуального хмарного дата-центру
Оголошено4 вер. 11:26
Прийом пропозицій4 вер. 11:26 – 22 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги віртуального хмарного дата-центру (ДК 021:2015:72910000-2: Послуги з резервного копіювання)
Оголошено2 вер. 18:42
Прийом пропозицій2 вер. 18:42 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги Національного центру резервування державних інформаційних ресурсів
Очікувана вартість494 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з резервного копіювання та технічного супроводу системи на базі Synology NAS для 13 робочих місць (код ДК 021:2015:72910000-2 - Послуги з резервного копіювання)
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання в користування віртуального сервера, підключення до захищених вузлів доступу до Інтернету систем обробки та збереження національних електронних інформаційних ресурсів, резервне копіювання національних електронних інформаційних ресурсів, що використовується для обробки (збереження)
національних електронних інформаційних ресурсів електронної Підсистеми «Реєстрація провайдерів та заходів безперервного професійного розвитку» Ім'я:Наталія ГлиновськаE-mail: [email protected] Телефон: +380500471534 Веб сайт: ЄДРПОУ:00012925Очікувана вартість1 042 091,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші послуги у сфері інформатизації, а саме резервне копіювання даних та створення архіву
Очікувана вартість96 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відновленню даних на ПК
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість5 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплекс послуг з резервного копіювання та технічного супроводу системи резервного копіювання даних Замовника для 13 робочих місць із використанням Synology NAS
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з резервного копіювання БД ПЗ з обліку мешканців
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикопіювання даних
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-008374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з резервного копіювання серверних, мережевих та хмарних ресурсів, консультаційні послуги.
Очікувана вартість83 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання дискового простору для зберігання резервних копій даних (код ДК 021:2015: 72910000-2 — Послуги з резервного копіювання)
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003196-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по відновленню даних на ПК
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість9 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-008551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з резервного копіювання
Ім'я:Турко Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939530 Факс:+380324932859ЄДРПОУ:31616100Очікувана вартість1 525,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-013073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги віртуального хмарного дата-центру
Оголошено15 черв. 19:06
Прийом пропозицій15 черв. 19:06 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість550 130,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-009571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72910000-2 Послуги з резервного копіювання – Послуги vBackup – резервне копіювання даних
Очікувана вартість9 844,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги віртуального хмарного дата-центру
Оголошено1 черв. 15:50
Прийом пропозицій1 черв. 15:50 – 9 черв. 10:00Очікувана вартість374 920,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення хмарного сервісу Google One
Очікувана вартість4 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-004371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги віртуального хмарного дата-центру
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено14 трав. 11:23
Прийом пропозицій14 трав. 11:23 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість319 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-011538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з архівування, резервного копіювання та перенесення даних без втрати інформації на одному робочому місці
Ім'я:Тимоцко Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Веб сайт: ЄДРПОУ:02219725Очікувана вартість1 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro