Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72820000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-000116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тестування комп'ютерного обладнання
Ім'я:Петровський Євген ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість171 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСупровід WEB-версії програмного забезпечення Автоекзаменатора "Охорона праці". РПЗ - 1.35
Очікувана вартість42 204,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тестування та діагностики принтера для автоматичного друку (4од.)
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)
Оголошено19 серп. 17:47
Прийом пропозицій19 серп. 17:47 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість257 778,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тестування комп'ютерного обладнання (тестування та ремонт картриджів)
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість9 955,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з тестування комп'ютерного обладнання (тестування та ремонт картриджів)
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з тестування комп’ютерного обладнання
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -72820000-4 "Послуги з тестування комп’ютерного обладнання" (оплата інших послуг у сфері інформатизації, а саме: тестування комп’ютерного обладнання)
Очікувана вартість10 002,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72820000-4 - Послуги з тестування комп’ютерного обладнання
Ім'я:Очеретько Наталія ГригоріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380672001546 ЄДРПОУ:41029665Очікувана вартість89 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з проведення державної експертизи комплексної системи захисту інформації в автоматизованій системі класу 1 на об'єкті інформаційної діяльності НАН України, експертні випробування комплексу ТЗІ та інструментальний контроль захищеності інформації в АС класу 1 за адресою :
м.Київ,вул,Володимирська,54 Ім'я:Скляренко Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442396792 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019270Очікувана вартість89 262,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-002173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обстеження і тестування комп’ютерної техніки за ДК 021:2015 -72820000-4 – Послуги з тестування комп’ютерного обладнання
Очікувана вартість74 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість13 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з перевірки роботоздатності засобів електронно-обчислювальної техніки, периферійних пристроїв, офісної техніки
Ім'я:Андрій Станіславович ТроцE-mail: [email protected] Телефон: +380322382790 Веб сайт: ЄДРПОУ:02136962Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006295-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування системи відображення інформації у форматі відеостіни (налаштування та тестування)
Очікувана вартість54 933,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-011255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 72820000-4 Послуги з тестування комп’ютерного обладнання (Послуги з діагностики та експертизи комп'ютерного обладнання для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість2 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки підсистем інформаційно-комунікаційної системи Міністерства фінансів України за кодом ДК 021:2015: 72820000-4 Послуги з тестування комп’ютерного обладнання
Оголошено19 черв. 14:13
Прийом пропозицій19 черв. 14:13 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-008793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість6 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість3 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-003291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної та організаційної техніки
Ім'я:Бухтоярова Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:38617509Очікувана вартість13 415,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro