Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72810000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-012889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАудит із зовнішньої оцінки SWIFT - 72810000-1
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено26 серп. 17:22
Прийом пропозицій26 серп. 17:22 – 3 вер. 11:00Очікувана вартість984 050,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші послуги у сфері інформатизації (Послуги з проведення комплексного комп'ютерного аудиту ІТ-інфраструктури закладів загальної середньої освіти)
Очікувана вартість31 176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комп’ютерного аудиту (Консультаційні послуги з питань інформатизації та оптимізації серверної платформи, SQL Server. баз даних і систем резервного копіювання)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАудит інформаційної безпеки Національного банку України - 72810000-1
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Оголошено11 серп. 15:22
Прийом пропозицій11 серп. 15:22 – 19 серп. 11:00Очікувана вартість1 269 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-009157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення зовнішнього оцінювання поточного стану кіберзахисту АТ «НСТУ» в рамках реалізації грантового проєкту «Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні»
Очікувана вартість32 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-010633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комп’ютерного аудиту (Послуги з проведення сертифікаційного аудиту системи управління інформаційною безпекою на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (ISO/IEC 27001:2022, IDT))
Ім'я:Янушевська Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:30019801Оголошено6 серп. 16:40
Прийом пропозицій6 серп. 16:40 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість1 100 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультації та послуги щодо тестування доступності сайтів/мобільних застосунків для користувачів з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, мовлення та інтелектуального розвитку, а також з різними комбінаціями порушень (аудит доступності) відповідно до Настанов з доступності вебвмісту
(WCAG) 2.2 (стандарт доступності) Ім'я:Лук'янчук Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362620786 Факс:+380362620786ЄДРПОУ:02230158Очікувана вартість76 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72810000-1 - Послуги з комп’ютерного аудиту (Послуги з аудиту інформаційно-комунікаційної системи)
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо проведення аудиту системи кібербезпеки АТ «Оператор ринку» відповідно до NIST Cybersecurity Framework 2.0 (код за ДК 021:2015 - 72810000 – 1 «Послуги з комп’ютерного аудиту»)
Оголошено22 лип. 09:20
Прийом пропозицій22 лип. 09:20 – 12 серп. 15:06Очікувана вартість2 213 623,47 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комп’ютерного аудиту за ДК 021:2015 -72810000-1 – Послуги з комп’ютерного аудиту
Очікувана вартість81 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-010230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного аудиту та технічних робіт з оптимізації сайту (код ДК 021:2015 код 72810000-1 Послуги з комп'ютерного аудиту)
Очікувана вартість9 625,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з проведення сертифікаційного аудиту системи управління інформаційною безпекою відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (код 72810000-1 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено10 лип. 11:51
Прийом пропозицій10 лип. 11:51 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість196 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-011216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 72810000-1 Послуги з комп’ютерного аудиту (аудит комп'ютерної мережі)
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-006095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з комп’ютерної дистанційної підтримки (тестування, виявлення помилок, збій у роботі персональних комп’ютерів , налагодження програм тощо) - Код ДК 021:2015: 72810000-1 – Послуги з комп’ютерного аудиту
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-006011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАудит інформаційного забезпечення розрахункових систем управління каскадом Дністровських ГЕС та ГАЕС
Очікувана вартість19 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-013043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги проведення сертифікаційного аудиту системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) Державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» (ДП «ЛІАЦ») на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 27001:2022 (код за ДК 021:2015 ДК 021:2015 код 72810000-1 —
Послуги з комп’ютерного аудиту) Оголошено10 черв. 17:00
Прийом пропозицій10 черв. 17:00 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість421 333,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-011115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з аудиту мережевої безпеки за кодом ДК 021:2015:72810000-1 - Послуги з комп’ютерного аудиту
Очікувана вартість18 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвторизація з безпеки ІКС КНЕДП АЦСК (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-04-23-3069172) (Звіт про укладення договору)
Ім'я:Коваленко Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380971216748 Веб сайт: ЄДРПОУ:14360570Очікувана вартість710 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-005703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з організації оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки автоматизованої системи взаємодії робочих місць "Центру надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Шрамківської сільської ради з підсистемою "Оформлення документів, що підтверджують громадянство України,
посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України" через мережу НСКЗ Очікувана вартість94 460,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-008369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги авторизації з безпеки автоматизованої системи (АС) класу «1» для оброблення інформації, що становить державну таємницю
Очікувана вартість346 752,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro