Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72800000-8»

  • ID: UA-2026-09-02-007726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з тестування комп'ютерного обладнання (тестування та ремонт картриджів)

    Ім'я:
    Бухтоярова Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:
    38617509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 055,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тестування комп'ютерного обладнання

    Ім'я:
    Петровський Євген Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 ЄДРПОУ:
    31793056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    171 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    300 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Супровід WEB-версії програмного забезпечення Автоекзаменатора "Охорона праці". РПЗ - 1.35

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    42 204,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-012889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аудит із зовнішньої оцінки SWIFT - 72810000-1

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:22

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:22 – 3 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    984 050,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-003795-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тестування та діагностики принтера для автоматичного друку (4од.)

    Ім'я:
    Жанна Трембач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965126527, +0382705716 ЄДРПОУ:
    42980032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012949-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з проведення експертних досліджень у сфері криптографічного захисту інформації міжмережевих екранів Fortinet Fortigate 100F, Fortinet Fortigate 200F, Fortinet Fortigate 400F та спеціалізованого програмного забезпечення FortiClient версії 7.х виробництва компанії «Fortinet» (США)

    Ім'я:
    Віталій Фурик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443650364 Веб сайт:
    https://www.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 17:47

    Прийом пропозицій
    19 серп. 17:47 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    257 778,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-003164-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інші послуги у сфері інформатизації (Послуги з проведення комплексного комп'ютерного аудиту ІТ-інфраструктури закладів загальної середньої освіти)

    Ім'я:
    Наталія Коваль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680836588 ЄДРПОУ:
    41830460
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 176,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-001878-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з тестування комп'ютерного обладнання (тестування та ремонт картриджів)

    Ім'я:
    Бухтоярова Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:
    38617509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 955,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-010837-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з комп’ютерного аудиту (Консультаційні послуги з питань інформатизації та оптимізації серверної платформи, SQL Server. баз даних і систем резервного копіювання)

    Ім'я:
    Матківська Раїса Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:
    01991470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010705-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з тестування комп'ютерного обладнання (тестування та ремонт картриджів)

    Ім'я:
    Бухтоярова Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972984281 ЄДРПОУ:
    38617509
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-008050-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з тестування комп’ютерного обладнання

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-009554-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аудит інформаційної безпеки Національного банку України - 72810000-1

    Ім'я:
    Ольга Скічко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:22

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:22 – 19 серп. 11:00
    Очікувана вартість

    1 269 400,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-009157-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з проведення зовнішнього оцінювання поточного стану кіберзахисту АТ «НСТУ» в рамках реалізації грантового проєкту «Підтримка редакційної й цифрової трансформації та розвитку корпоративної культури суспільного медіа в Україні»

    Ім'я:
    Тетяна Мошиченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810807 Веб сайт:
    https://corp.suspilne.media
    ЄДРПОУ:
    23152907
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-010633-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з комп’ютерного аудиту (Послуги з проведення сертифікаційного аудиту системи управління інформаційною безпекою на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (ISO/IEC 27001:2022, IDT))

    Ім'я:
    Янушевська Людмила Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:40

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:40 – 17 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    1 100 000,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-03-010162-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 -72820000-4 "Послуги з тестування комп’ютерного обладнання" (оплата інших послуг у сфері інформатизації, а саме: тестування комп’ютерного обладнання)

    Ім'я:
    Олександр Анатолійович Ільїн
    E-mail: [email protected] Телефон: 380969099101 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 002,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Консультації та послуги щодо тестування доступності сайтів/мобільних застосунків для користувачів з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, мовлення та інтелектуального розвитку, а також з різними комбінаціями порушень (аудит доступності) відповідно до Настанов з доступності вебвмісту … (WCAG) 2.2 (стандарт доступності)

    Ім'я:
    Лук'янчук Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362620786 Факс:
    +380362620786
    ЄДРПОУ:
    02230158
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    76 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-004363-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72810000-1 - Послуги з комп’ютерного аудиту (Послуги з аудиту інформаційно-комунікаційної системи)

    Ім'я:
    Ольга Гнатусько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672576456 Веб сайт:
    https://www.chortkivmr.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    24636045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-003389-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72820000-4 - Послуги з тестування комп’ютерного обладнання

    Ім'я:
    Очеретько Наталія Григоріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672001546 ЄДРПОУ:
    41029665
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 940,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-010403-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з проведення державної експертизи комплексної системи захисту інформації в автоматизованій системі класу 1 на об'єкті інформаційної діяльності НАН України, експертні випробування комплексу ТЗІ та інструментальний контроль захищеності інформації в АС класу 1 за адресою : … м.Київ,вул,Володимирська,54

    Ім'я:
    Скляренко Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442396792 Веб сайт:
    http://nas.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00019270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    89 262,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 49 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro