Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72720000-3»

  • ID: UA-2026-08-28-000910-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з надання доступу до супутникового інтернету STARLINK

    Ім'я:
    Юлія Яковенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380686043120 ЄДРПОУ:
    04059243
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:32

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:32 – 5 вер. 00:05
    Очікувана вартість

    31 476,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 17 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0

    Ім'я:
    Воронова І.В.
    E-mail: [email protected] Телефон: +380731830300 ЄДРПОУ:
    38177113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 554,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з продовження реєстрації SSL сертифікату для домена

    Ім'я:
    Cултанова Наталія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443668138 ЄДРПОУ:
    04013755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 650,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-004806-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері глобальних мереж

    Ім'я:
    Світлана Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700791, +380506259716 Веб сайт:
    https://onko.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05480996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 848,52 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005571-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади

    Ім'я:
    Блажевич Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674066373 ЄДРПОУ:
    33404067
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002482-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інші послуги у сфері інформатизації: обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (послуги у сфері глобальних мереж)

    Ім'я:
    Тарасова Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987616246 ЄДРПОУ:
    46125211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010053-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері глобальних мереж: надання права користування електронними сервісами з автоматичним обміном інформацією (онлайн-сервісами), доступ до яких здійснюється за допаомогою Інтернет, з доступом до електронного каталогу та інших електронних сервісів, пов'язаних із його користуванням в … електронній системі закупівель

    Ім'я:
    Юрій Божко
    E-mail: [email protected] Телефон: +0322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009645-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    організація каналу доступу в глобаьну комп'ютерну мережу Інтернет по технології PON

    Ім'я:
    Олена Вербенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686904823 ЄДРПОУ:
    38187100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 199,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-006425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Делегування доменного імені opishnya.art на 1 рік

    Ім'я:
    Вікторія Карпенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954434924 ЄДРПОУ:
    43943494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 470,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72720000-3 Послуги у сфері глобальних мереж

    Ім'я:
    Неумита Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966895644 ЄДРПОУ:
    03189802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002287-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72720000-3 Послуги у сфері глобальних мереж

    Ім'я:
    Ципишева Оксана Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380737358894 ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері глобальних мереж: надання доступу до функціоналу Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0 шляхом інтеграції відомчої системи електронного документообігу

    Ім'я:
    Тетяна Раделицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322523087 Веб сайт:
    https://securitypolice.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    40108887
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007500-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга з надання доступу до функціоналу Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0 шляхом надання веб-доступу за вересень 2026р.

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-002691-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуга надання доступу до функціоналу Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади за вересень 2026

    Ім'я:
    Дорошук Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442308817 ЄДРПОУ:
    35828684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-21-011529-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з надання доступу до супутникового інтернету STARLINK

    Ім'я:
    Гарбуз Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973692463 ЄДРПОУ:
    35698433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 16:09

    Прийом пропозицій
    21 серп. 16:09 – 29 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    36 250,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-20-014101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з підтримки, ведення та управління 57 акаунтами Starlink

    Ім'я:
    Олександр Дубовик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506968487 ЄДРПОУ:
    26637373
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 22:03

    Прийом пропозицій
    26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    890 000,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-20-009414-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72720000-3-Послуги у сфері глобальних мереж (сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно)

    Ім'я:
    Сергій Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507518634 ЄДРПОУ:
    44098710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    97 920,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-008778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з доступу до онлайн-сервісів Google Workspace Business Starter

    Ім'я:
    Руслан Петрук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637488622 ЄДРПОУ:
    34167494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 132,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-011085-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доступ до послуг Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади ДІЯ версії 2.0

    Ім'я:
    Темненко Софія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
    00485670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 496,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 484 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro