Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72710000-0»

  • ID: UA-2026-09-04-007379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)

    Ім'я:
    Ігор Ісаєв
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678727953 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-info-rada-dnipro-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    36094821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:24

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:24 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    79 342,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 18 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з мережевої сегментації інфраструктури

    Ім'я:
    Наталія Ігуменцова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996663499 ЄДРПОУ:
    25575003
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:05 – 16 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    225 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 дн. 18 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012284-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015- 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж (Улаштування локальної мережі та системи відеоспостереження ІТТ Головного управління Національної поліції у м. Києві за адресою: провулок Косогірний, 7, м. Київ)

    Ім'я:
    Федорищев Артем Юрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
    +380442719216
    ЄДРПОУ:
    40108583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 17:35

    Прийом пропозицій
    27 серп. 17:35 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 222 530,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-14-002985-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    Користування каналами зв’язку (VPN) (код за ЕЗС ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж)

    Ім'я:
    Сердюк Наталія Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462652967 ЄДРПОУ:
    44094124
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лют. 2022 10:43

    Прийом пропозицій
    14 лют. 2022 10:43 – 2 бер. 2022 09:00
    Очікувана вартість

    383 800,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж ( монтажні роботи локальної мережі)

    Ім'я:
    Поворозна Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380964420119 ЄДРПОУ:
    04051033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-006842-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги з монтажу мережевого обладнання

    Ім'я:
    Колачинська Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993730388 ЄДРПОУ:
    45736155
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 760,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж структурованої кабельної мережі

    Ім'я:
    Подопригора Ірина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700149 Факс:
    +380542700560
    ЄДРПОУ:
    04057942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-002371-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з ремонту локальної мережі з доступу Інтернет (Код ДК 021:2015: 72710000 – 0 Послуги у сфері локальних мереж)

    Ім'я:
    Наталія Лубінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664730762 ЄДРПОУ:
    44277485
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    975,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-002115-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Покращення системи інтернет в захисній споруді цивільного захисту (протирадіаційне укриття) для якісного проведення НМТ Бахмацького ліцею № 1 Бахмацькоі міської ради код ДК 021:2015 72710000-0 — Послуги у сфері локальних мереж

    Ім'я:
    Світлана Омельченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966836520 ЄДРПОУ:
    44259125
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 556,21 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з монтажу оптичної локальної комп'ютерної мережі за адресою: м. Київ, вул. Стадіонна, буд. 2/10

    Ім'я:
    Щербина Ірина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442453797 ЄДРПОУ:
    01275940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-000524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги із встановлення маршрутизатора (роутера)

    Ім'я:
    Ілемська Марія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380956980669 ЄДРПОУ:
    02543727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-014834-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокладання внутрішнього інтернет-кабелю (витої пари) відкритим способом; прокладання зовнішнього (вуличного) інтернет-кабелю по фасаду будівлі

    Ім'я:
    Анна Савчин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380508070590 Веб сайт:
    http://kalush-licey10.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    23922742
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012915-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтаж локальної мережі

    Ім'я:
    Марина Балашескул
    E-mail: [email protected] Телефон: +380373059324 Веб сайт:
    https://banylivska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04418204
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012508-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері локальних мереж

    Ім'я:
    КНОЛЬ АНАТОЛІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380355422105 Факс:
    +380355422286
    ЄДРПОУ:
    02000671
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 925,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-010225-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги у сфері локальних мереж

    Ім'я:
    Козловська Людмила Наумівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966190059 ЄДРПОУ:
    39027648
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009710-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з облаштування інтернет WF мережі ( у 5-х навчальних класах)

    Ім'я:
    Худзік Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972547248 ЄДРПОУ:
    23887112
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 548,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж

    Ім'я:
    ЦІРИК Василь Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973913346 Веб сайт:
    http://vilhovecka.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    04351618
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-007882-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з прокладання локальної мережі

    Ім'я:
    Ірина Коробій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968129962 ЄДРПОУ:
    43935263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 745,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-007149-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Встановлення внутрішньої локальної мережі для забезпечення доступу до мережі інтернет

    Ім'я:
    Оксана Цюпка
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671094981 ЄДРПОУ:
    22357085
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-007102-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обслуговування структурованої кабельної мережі

    Ім'я:
    Марина Дяченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952173005 Веб сайт:
    http://school39.pl.sch.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    23551889
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 320,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro