Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72700000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-009674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з мережевої сегментації інфраструктури
Оголошено31 серп. 16:05
Прийом пропозицій31 серп. 16:05 – 16 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-000910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з надання доступу до супутникового інтернету STARLINK
Оголошено28 серп. 09:32
Прийом пропозицій28 серп. 09:32 – 5 вер. 00:05 -
ID: UA-2026-08-27-012284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015- 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж (Улаштування локальної мережі та системи відеоспостереження ІТТ Головного управління Національної поліції у м. Києві за адресою: провулок Косогірний, 7, м. Київ)
Ім'я:Федорищев Артем ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:+380442719216ЄДРПОУ:40108583Оголошено27 серп. 17:35
Прийом пропозицій27 серп. 17:35 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
Оголошено27 серп. 14:48
Прийом пропозицій27 серп. 14:48 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-005705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтворення комплексної телекомунікаційної інфраструктури будівлі: структурована кабельна система, локальна обчислювальна мережа з міжповерховим волоконно-оптичним каналом та доступом до мережі Інтернет, система IP-відеоспостереження, бездротова мережа Wi-Fi та охоронна сигналізація Адреса об’єкта:
Україна, м. Хмельницький, вул. Космічна, 1/1 Оголошено27 серп. 13:08
Прийом пропозицій27 серп. 13:08 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
Оголошено26 серп. 12:06
Прийом пропозицій26 серп. 12:06 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
Оголошено26 серп. 09:43
Прийом пропозицій26 серп. 09:43 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга зі створення локальних мереж з підключенням до оптоволоконної мережі міста (згідно дислокації)
Оголошено26 серп. 09:16
Прийом пропозицій26 серп. 09:16 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-14-002985-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиКористування каналами зв’язку (VPN) (код за ЕЗС ДК 021:2015: 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж)
Оголошено14 лют. 2022 10:43
Прийом пропозицій14 лют. 2022 10:43 – 2 бер. 2022 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-013515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги монтажу мережі "Інтернет"
Ім'я:Білинський-Гродзь Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322727808 ЄДРПОУ:03534469Очікувана вартість149 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, що надаються з використанням Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади версії 2.0
Очікувана вартість5 922,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 72710000-0 – Послуги у сфері локальних мереж (Послуги з налагодження локальної мережі)
Ім'я:Ревенок Наталія ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544962569 Факс:+380544962569ЄДРПОУ:22983575Очікувана вартість6 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтажні роботи та встановлення мережевого обладнання у Комарнівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Комарнівської міської ради Львівської області;Бучалівському ЗЗСО І-ІІІ ст.;Підзвіринецькому ЗЗСОІ-ІІІ ст.( Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 72710000-0 - Послуги у сфері локальних мереж)
Ім'я:Перун Ірина ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380960740313 Факс:+380323143066ЄДРПОУ:26411516Очікувана вартість10 504,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по прокладанню локальної мережі в кабінетах 3, 4, 12 та 13 адмінбудівлі, яка знаходиться за адресою 63002 Харківська обл., Богодухівський р-н, м. Валки, пл. Центральна буд.2 з встановленням 12 розеток RJ-45 та поєднанням в один комутаційний вузол
Очікувана вартість13 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування інтернет мережі
Ім'я:Оксана НицькоE-mail: [email protected] Телефон: +380936103225, +380662658018, +380631983739 ЄДРПОУ:23971189Очікувана вартість2 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 72710000-0 Послуги у сфері локальних мереж
Очікувана вартість1 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з монтажу та налаштування локальної мережі
Очікувана вартість833,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з забезпечення доставки Абонентам судових повісток в електронному вигляді
Очікувана вартість281 400,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідключення та налаштування мережі Інтернет
Очікувана вартість2 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з поточного ремонту та технічного обслуговування локальної мережі в Садівському ліцеї
Очікувана вартість13 680,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro