Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72590000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-000325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання пакетів оновлення КП "МЕДОК"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення та атестація комплексу технічного захисту мовної інформації на об’єктах інформаційної діяльності - абонентські установки системи урядового зв’язку, що призначені для ведення переговорів з найвищим ступенем секретності «Таємно». РПЗ - 8.83
Очікувана вартість397 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга встановлення інтерактивного інформаційного-довідкового кіоску
Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації, а саме послуги з технічної підтримки інформаційно-комунікаційної системи «Єдина база даних звітів про оцінку» в частині налаштування функції ґешування «Купина»
Очікувана вартість98 004,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання захищенного підключення до ЕКЦ області (1 підплючення)
Ім'я:Пташинська Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380684905519 ЄДРПОУ:45555347Очікувана вартість1 165,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання захищеного підключення до електронно-комунікаційного центру облісті
Очікувана вартість2 330,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійні послуги у комп'ютерній сфері
Очікувана вартість4 767,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-005586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга зі створення системи захисту інформації автоматизованої системи класу «1» (АС1, об’єкт), четвертої категорії, для обробки службової інформації (ДСК), конфіденційної інформації (персональні дані) та відкритої інформації
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформаційно-комп"ютерних технологій
Очікувана вартість1 165,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофесійні послуги у комп’ютерній сфері: Послуги у комп’ютерній сфері та послуги з комп’ютерними технологіями
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги щодо оренди та устаткування майна код дк 021:2015 72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сфері
Очікувана вартість1 216,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по забезпеченню підтримки функціонування зв’язку для цифрових мамографічних систем Hologic і супутніх компонентів: діагностичний апарат, робоча станція лаборанта/ лікаря, диспетчер медичних зображень
Очікувана вартість48 996,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення до комп'ютерної програми М.Е.Dok.
Очікувана вартість6 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформаційно-комп'ютерних технологій
Ім'я:Марина КупрінE-mail: [email protected] Телефон: +380661247022, +380661247022 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052637Очікувана вартість2 330,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підтримки ПК адміністративного персоналу, та оновлення бухгалтерських програм - це комплекс організаційних і технічних заходів, спрямованих на забезпечення функціонування програмного забезпечення, включаючи оновлення, відновлення,встановлення, налаштування. Метою діагностики є визначення
технічного стану Обладнання, виявлення дефектів, встановлення ступеня зносу та доцільності його подальшої експлуатації або ремонту. Код Послуг згідно Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021:2015 - 72590000-7 Професійні послуги у компʼютерній сфері Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення та обслуговування комп’ютерної програми «М.Е.Doc»
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" Модуль "M.E.Doc Звітність" юридичній особі
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-004407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуга з впровадження та авторизації системи безпеки в інформаційно-комунікаційних системах Державного бюро розслідувань відповідно до вимог законодавства України у сфері технічного захисту інформації (ДК 021:2015: 72590000-7 Професійні послуги у комп’ютерній сфері)
Оголошено14 лип. 11:53
Прийом пропозицій14 лип. 11:53 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 968 055,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-004245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 72590000-7 - Професійні послуги у комп’ютерній сфері (Послуги з оцінювання дотримання вимог цільового профілю безпеки, де обробляється службова інформація.)
Ім'я:ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ ГАЙОВИЧE-mail: [email protected] Телефон: +380979996037 Веб сайт: ЄДРПОУ:04053766Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:205 - 72590000-7 "Професійні послуги у комп’ютерній сфері"
Очікувана вартість48 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro