Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72510000-3»
-
ID: UA-2026-08-31-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного супроводження програмного продукту (комп’ютерної програми) «Системи електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Оголошено31 серп. 17:39
Прийом пропозицій31 серп. 17:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з надання доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу
Очікувана вартість19 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до онлайн-сервісу електронного документообігу (1000 документів)
Ім'я:Пономаренко Катерина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462678031 Факс:+380462676991ЄДРПОУ:40109021Очікувана вартість7 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до електронного варіанту інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» («Всеукраїнська електронна система правової інформації»)
Очікувана вартість116 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями, послуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки, а також послуги з супроводження програмного забезпечення, а саме: комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»
Очікувана вартість154 718,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями, послуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки, а також послуги з супроводження програмного забезпечення, а саме: комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»
Очікувана вартість154 718,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-26-005526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно
Очікувана вартість35 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з впровадження та налаштування мережевої системи передавання, зберігання та перегляду DICOM-досліджень на базі Orthanc
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-25-001678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями (користування платіжною системою)
Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги електронного документообігу в Системі "Вчасно"
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраво на використання (ліцензія) ПЗ КП TerraLab
Очікувана вартість79 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів у клініко-діагностичній лабораторії
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Оголошено21 серп. 14:26
Прийом пропозицій21 серп. 14:26 – 29 серп. 14:26Очікувана вартість245 230,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-002435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72510000-3 - Управлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями
Ім'я:Костянтин СтороженкоE-mail: [email protected] Телефон: +380635240367, +380487845733 ЄДРПОУ:00493008Очікувана вартість25 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями (Додаткове розширення доступу до онлайн-сервісу електронного документообігу з додатковим функціоналом згідно тарифу "Старт" на 1рік)
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з адміністрування комп'ютерних систем
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з налаштування програмного забезпечення
Очікувана вартість48 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з доступу та підтримки програмного забезпечення систем електронного документообігу
Очікувана вартість7 045,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 72510000-3 Управлінські послуги, пов'язані з комп’ютерними технологіями (Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме: «Послуги щодо консультування стосовно систем і програмного забезпечення», «Послуги з обслуговування програмного забезпечення», а саме
Послуги з підтримки та оновлення бухгалтерських програм : MARS2 - підсистема зарплата та інші, налаштування і підтримка дієздатності операційних систем та інших програм, які функціонують в рамках інформаційної системи замовника; ремонт комп’ютерного устаткування; профілактика ПК від шкідливих програм) Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 72510000-3 Управлінські послуги, пов'язані з комп’ютерними технологіями (Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме: «Послуги щодо консультування стосовно систем і програмного забезпечення», «Послуги з обслуговування програмного забезпечення», а саме
Послуги з підтримки та оновлення бухгалтерських програм : MARS2 - підсистема зарплата та інші, налаштування і підтримка дієздатності операційних систем та інших програм, які функціонують в рамках інформаційної системи замовника; ремонт комп’ютерного устаткування; профілактика ПК від шкідливих програм) Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro