Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72500000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного супроводження програмного продукту (комп’ютерної програми) «Системи електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet»
Оголошено31 серп. 17:39
Прийом пропозицій31 серп. 17:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги хостингу (ДК 021:2015:72500000-0 Послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями)
Очікувана вартість3 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до електронного варіанту інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» («Всеукраїнська електронна система правової інформації»)
Очікувана вартість116 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання пакетів оновлення КП "МЕДОК"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодернізація комп'ютерів
Ім'я:Петровський Євген ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями, послуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки, а також послуги з супроводження програмного забезпечення, а саме: комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»
Очікувана вартість154 718,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями, послуги централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та технічної підтримки, а також послуги з супроводження програмного забезпечення, а саме: комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду»
Очікувана вартість154 718,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-28-000481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтворення та атестація комплексу технічного захисту мовної інформації на об’єктах інформаційної діяльності - абонентські установки системи урядового зв’язку, що призначені для ведення переговорів з найвищим ступенем секретності «Таємно». РПЗ - 8.83
Очікувана вартість397 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по модернізації та налагодженню voip мережі.
Очікувана вартість9 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72540000-2 — Послуги з модернізації комп’ютерів (Модернізація моноблоків DELL OptePlex 7470 з розширенням дискового простору)
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно
Очікувана вартість35 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з впровадження та налаштування мережевої системи передавання, зберігання та перегляду DICOM-досліджень на базі Orthanc
Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга встановлення інтерактивного інформаційного-довідкового кіоску
Очікувана вартість11 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-25-001678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУправлінські послуги, пов’язані з комп’ютерними технологіями (користування платіжною системою)
Очікувана вартість250 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги електронного документообігу в Системі "Вчасно"
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПраво на використання (ліцензія) ПЗ КП TerraLab
Очікувана вартість79 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування автоматизованого робочого місця лікаря: заміна системного диска пам’яті
Ім'я:Стеценко Сергій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380575351373 Факс:+380575351373ЄДРПОУ:02002859Очікувана вартість65 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації, а саме послуги з технічної підтримки інформаційно-комунікаційної системи «Єдина база даних звітів про оцінку» в частині налаштування функції ґешування «Купина»
Очікувана вартість98 004,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів у клініко-діагностичній лабораторії
Ім'я:Андрушко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675954500 Факс:+380365721160ЄДРПОУ:01999907Оголошено21 серп. 14:26
Прийом пропозицій21 серп. 14:26 – 29 серп. 14:26Очікувана вартість245 230,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто