Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72417000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-012201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з продовження та підтримки доменних імен
Оголошено25 серп. 16:48
Прийом пропозицій25 серп. 16:48 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-001063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги веб-хостингу та реєстрації доменного імені (код згідно ДК 021:2015-72410000-7 - Послуги провайдерів)
Ім'я:Прохоренко Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532592828 Факс:+380532592828ЄДРПОУ:30191518Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з делегування (реєстрації та підтримки) доменних імен
Очікувана вартість603,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг делегування доменного iменi http://st.ck.ua 72417000-6 Iмена доменiв
Очікувана вартість455,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеєстрація (продовження) домена за кодом клієнта 834618915
Очікувана вартість672,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з керування, обслуговування та/або користування комп'ютерним та мережевим устаткування та/або засобами оброблення даних, що функціонують у рамках інформаційної системи Замовника, шляхом забезпечення належних умов функціонування обладнання, що належить Виконавцю або Замовнику та
використовується в рамках Договору, та/або послуги з делегування (реєстрації та підтримки) доменних імен. Очікувана вартість615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги реєстрації/перереєстрації і підтримки доменного імені materials.kiev.ua
Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги реєстрації/перереєстрації і підтримки доменного імені ipms.kiev.ua
Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги реєстрації/перереєстрації і підтримки доменного імені ipms.kyiv.ua
Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги реєстрації/перереєстрації і підтримки доменного імені kiv.kiev.ua
Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги реєстрації/перереєстрації та підтримки функціонування доменного імені
Ім'я:Шульга Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322708346 Факс:+380322708346Веб сайт: ЄДРПОУ:25228129Очікувана вартість648,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги провайдерів
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість3 868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІмена доменів
Очікувана вартість549,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-009671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги провайдера (Продовження іменого домена)
Очікувана вартість1 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з реєстрації/перереєстрації та підтримки фунціонування доменного імені.
Очікувана вартість444,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з реєстрації/перереєстрації та підтримки функціонування доменного імені
Ім'я:Скляренко Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442396792 Веб сайт: ЄДРПОУ:00019270Очікувана вартість450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги хостингу
Очікувана вартість3 644,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-007059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72410000-7 Послуги провайдерів (комплекс послуг з технічного забезпечення делегування та функціонування доменного імені .com, а саме: ukrcircus.com)
Очікувана вартість840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-004616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 72410000-7 Послуги провайдерів (Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення вебсайту, інші послуги у сфері інформатизації)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість5 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з делегування та підтримки доменного імені
Очікувана вартість738,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro