Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72415000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-004659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника dev.opera.com.ua об’ємом до 6 Гбайт на технічних засобах Виконавця з підтримкою SSL сертифікату Let's Encrypt
Очікувана вартість2 088,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення даних в мережі Інтернет, а саме розміщення вебсайту Замовника www.opera.com.ua об’ємом до 10 Гбайт на технічних засобах Виконавця з підтримкою SSL сертифікату Let's Encrypt
Очікувана вартість1 566,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги веб-хостингу та реєстрації доменного імені (код згідно ДК 021:2015-72410000-7 - Послуги провайдерів)
Ім'я:Прохоренко Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532592828 Факс:+380532592828ЄДРПОУ:30191518Очікувана вартість2 355,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:72415000-2 Постачальники послуг з веб-хостингу (послуги хостингу)
Очікувана вартість1 807,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (72410000-7 "Послуги провайдерів" (72415000-2 "Постачальники послуг з веб-хостингу
Очікувана вартість2 005,65 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВеб-хостинг
Очікувана вартість14 967,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з web-хостингу ДК 021:2015:72415000-2 Постачальники послуг з веб-хостингу
Очікувана вартість3 562,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з веб-хостингу
Очікувана вартість2 855,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з віртуального хостингу
Очікувана вартість5 253,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачальники послуг з веб- хостингу
Очікувана вартість3 384,86 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги хостингу
Очікувана вартість3 479,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-006394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з веб-хостингу
Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги хостингу
Очікувана вартість2 847,29 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги веб-хостингу та пов’язані послуги з реєстрації, продовження реєстрації і трансферу доменних імен веб-сайту Інституту
Очікувана вартість5 246,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з веб-хостингу
Очікувана вартість2 419,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХостинг сайтів Городоцької міської ради та встановлення сертифікатів безпеки
Очікувана вартість49 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги хостингу, акаунт speceko на 12 міс. та делегування доменного імені speceko.pl.ua на 1 рік,
Очікувана вартість5 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012698-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги пов'язані з вебхостингом сайту (ДК 021:2015 код 72410000-7 - Послуги провайдерів)
Очікувана вартість7 384,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з Веб-хостингу код ДК 021-2015-72410000-7 (Послуги провайдерів)
Ім'я:Мирошниченко Катерина ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380937698163,380444080030 ЄДРПОУ:23516367Очікувана вартість4 428,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з хостингу
Оголошено4 серп. 11:14
Прийом пропозицій4 серп. 11:14 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 913,00 грн
без ПДВЗавершена