Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72413000-8»
-
ID: UA-2026-08-31-012591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з вдосконалення функціональних, технічних та інформаційних характеристик офіційного веб-сайту НКЦПФР
Оголошено31 серп. 19:05
Прийом пропозицій31 серп. 19:05 – 8 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-25-010837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з дизайну та програмної реалізації вебплатформи
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з аналітики, проектування та прототипування вебплатформи
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-001805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозробка структури, інтеграція, тестування веб-сторінки проєкту та розробка інструкції з роботи з адмін-панеллю сторінки проєкту на офіційному сайті ХОХМ
Ім'я:Заінчковський Костянтин ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: +380382656115 Факс:+380382702811Веб сайт: ЄДРПОУ:05744219Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги по підтримці веб-сайту
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги у межах своєї компетентності, з розробки та впровадження вебсайту, вдосконалення його функціонування, а також створення та налаштування додаткових програмних рішень (платформи), що забезпечують ефективну роботу вебресурсу, обробку та управління інформацією, відповідно до КВЕД
63.11, код згідно ЄЗС ДК021:2015: ДК 021:2015: 72413000-8 - Послуги з розробки веб-сайтів (Послуги з розробки веб-сайту) Очікувана вартість14 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки веб-сайту "Податки громади"
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з адміністрування веб-сайтів
Ім'я:Блажко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380971833735 Факс:+380971833735ЄДРПОУ:44188641Очікувана вартість9 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування, підтримки та доробок офіційного web-сайту театру https://www.theater- krik.com/
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоригування структури та доповнення інформації на веб сайті управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки веб-сайту "Податки громади"
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги зі створення сайту (розробка промоційної сторінки проєкту на наявному музейном у сайті) в рамках Українського культурного фонду "Великі уродини: 170 років з Франком"
Ім'я:Гайдар Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322600995 Факс:+380322767760ЄДРПОУ:02219731Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 72410000-7 - Послуги провайдерів
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість35 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки та супроводу веб- платформи проекту, первинної обробки даних дослідження та технічної підготовки і супроводу публічних заходів
Оголошено5 серп. 15:11
Прийом пропозицій5 серп. 15:11 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 666,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-001298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки веб-сайту "Податки громади"
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розробки та впровадження офіційного сайту Комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» (ДК 021:2015: 72410000-7 — Послуги провайдерів; 72413000-8 — Послуги з розробки веб-сайтів)
Оголошено30 лип. 19:45
Прийом пропозицій30 лип. 19:45 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість596 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-001977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги у межах своєї компетентності, з розробки та впровадження вебсайту, вдосконалення його функціонування, а також створення та налаштування додаткових програмних рішень (платформи), що забезпечують ефективну роботу вебресурсу, обробку та управління інформацією, відповідно до КВЕД
63.11, код згідно ЄЗС ДК021:2015: ДК 021:2015: 72413000-8 - Послуги з розробки веб-сайтів (Послуги з розробки веб-сайту) Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки дизайну (дизайн внутрішніх сторінок) вебсайту
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розробки дизайну (розробки стилістики) вебсайту
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з виготовлення та розміщення інформаційної продукції
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro