Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72411000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до телекомунікаційної мережі (послуги доступу до мережі Інтернет) – 72411000-4)
Оголошено31 серп. 16:52
Прийом пропозицій31 серп. 16:52 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2025-12-09-009221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Телекомунікаційні послуги - послуги доступу до мережі Інтернет" (ДК 021:2015:72410000-7 Послуги провайдерів)
Оголошено9 груд. 2025 12:29
Прийом пропозицій9 груд. 2025 12:29 – 17 груд. 2025 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-006503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги, згідно ДК 021:2015 72411000-4 Постачальники Інтернет-послуг
Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до мережі інтернет КОЗСО «Рожищенський ліцей №3»
Очікувана вартість4 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги ТЕНЕТ
Очікувана вартість691,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до мережі Інтернет.
Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги провайдерів
Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги провайдерів
Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість4 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги
Ім'я:Собчук Мирослава ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384041623 Факс:+380384041623ЄДРПОУ:26514630Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідключення до мережі Інтернет м. Вінниця, вул. Шолом-Алейхема, 4 з доступом до мережі Інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с
Очікувана вартість3 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга доступу до мережі Інтернет (ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів)
Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72411000-4 - Постачальники Інтернет-послуг
Ім'я:Гринів Тарас ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380969572826 Веб сайт: ЄДРПОУ:22350284Очікувана вартість1 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги провайдерів ЗБ
Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість15 588,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги доступу до мережі Інтернет за вересень 2026 року
Ім'я:Федоров Андрій ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380660444993 Факс:+380660444993ЄДРПОУ:33796174Очікувана вартість4 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість6 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системителекомунікаційні послуги
Ім'я:Каліберда Альона ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380970221718 ЄДРПОУ:04061197Очікувана вартість5 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні комунікаційні послуги з доступу до мережі Інтернет
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro