Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72400000-4»

  • ID: UA-2026-09-04-011454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електронні комунікаційні послуги

    Ім'я:
    Ольга Лепуга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689351012 ЄДРПОУ:
    44153430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:40

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:40 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 19 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з вдосконалення функціональних, технічних та інформаційних характеристик офіційного веб-сайту НКЦПФР

    Ім'я:
    Микола Мироненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509641300 Веб сайт:
    http://www.nssmc.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37956207
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:05

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:05 – 8 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    228 800,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 20 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до телекомунікаційної мережі (послуги доступу до мережі Інтернет) – 72411000-4)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:52 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    55 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 13 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-010956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Абонентська плата до супутникового інтернету від Starlink

    Ім'я:
    Олена Приступа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380365965484 Веб сайт:
    https://mlunivrada.rv.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04386338
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:49

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:49 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    208 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 19 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001624-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом

    Ім'я:
    Молоткова Лілія Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680289228 ЄДРПОУ:
    02142276
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:27 – 9 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    96 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009914-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розміщення контенту на сайтах для Сумської міської територіальної громади

    Ім'я:
    Трепалін Роман Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542700149 ЄДРПОУ:
    04057942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:01

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:01 – 5 вер. 16:03
    Очікувана вартість

    333 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-006314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги доступу до мережі інтернет через захищені канали

    Ім'я:
    Пустовий Віктор
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991278838 ЄДРПОУ:
    08353525
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:50

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:50 – 5 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    561 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-007107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з розроблення сторінки сайту органів місцевого самоврядування для отримання інформації з доказовою базою (веб-застосунок для водіїв)

    Ім'я:
    Юлія Шаповалова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975886561 ЄДРПОУ:
    04052206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:06

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:06 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    201 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Користування каналами передачі даних (електронні комунікаційні послуги)

    Ім'я:
    Руденко Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385491 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 11:15

    Прийом пропозицій
    26 серп. 11:15 – 7 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    46 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 10 г. 59 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2025-12-09-009221-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    "Телекомунікаційні послуги - послуги доступу до мережі Інтернет" (ДК 021:2015:72410000-7 Послуги провайдерів)

    Ім'я:
    Людмила Товкун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674799654 ЄДРПОУ:
    44055284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 груд. 2025 12:29

    Прийом пропозицій
    9 груд. 2025 12:29 – 17 груд. 2025 08:00
    Очікувана вартість

    19 200,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-21-004988-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги доступу до мережі Інтернет (Код предмета закупівлі за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів)

    Ім'я:
    Науменко Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502057989 ЄДРПОУ:
    44333891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 11:34

    Прийом пропозицій
    25 лют. 2022 12:00 – 2 бер. 2022 10:00
    Очікувана вартість

    5 700,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2022-02-21-002877-b

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги провайдерів (послуги з надання доступу до мережі Інтернет)

    Ім'я:
    Глєбова Тетяна Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679849469 ЄДРПОУ:
    04385416
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лют. 2022 10:36

    Прийом пропозицій
    25 лют. 2022 10:41 – 2 бер. 2022 10:41
    Очікувана вартість

    34 000,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2021-02-09-000321-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з надання доступу до мережі Інтернет

    Ім'я:
    Рибальченко Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380613822898 ЄДРПОУ:
    41755923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лют. 2021 09:37

    Прийом пропозицій
    13 лют. 2021 00:00 – 17 лют. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    30 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2021-02-09-000200-c

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги з надання доступу до мережі Інтернет

    Ім'я:
    Рибальченко Оксана Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380613822898 ЄДРПОУ:
    41755923
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 лют. 2021 09:03

    Прийом пропозицій
    13 лют. 2021 00:00 – 17 лют. 2021 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    32 400,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013817-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 72400000-4 Інтернет-послуги

    Ім'я:
    Олена Данилич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971775674 ЄДРПОУ:
    25452430
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-012421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги доступу до мережі Інтернет

    Ім'я:
    Слушна Олена Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968591877 ЄДРПОУ:
    44086684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 195,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-011916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розробка веб сайту в мережі Інтернет (ДК 72413000-8 Послуги з розробки веб-сайтів)

    Ім'я:
    Гонта Сергій Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993282191 ЄДРПОУ:
    04543022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-011497-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет

    Ім'я:
    Наталія Маркеєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973888101 ЄДРПОУ:
    44037548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    92 160,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-011062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електронні комунікаційні послуги, код ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів (72411000-4 - Постачальники Інтернет-послуг)

    Ім'я:
    Ірина Юрченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976085980 ЄДРПОУ:
    25572499
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-011000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання електронних комунікаційних послуг

    Ім'я:
    Ірина Вікторівна Чумак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380683437243 Веб сайт:
    http://zakupki.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    04396992
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro