Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72321000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-004735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з базами даних
Очікувана вартість3 643,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Кадри" за рівнем Експертус Кадри PRO 6 міс., з 01.09.2026 року
Очікувана вартість15 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 72320000-4 - Послуги, пов’язані з базами даних (Ліцензія на право використання комп’ютерної програми LIGA360 Pro)
Очікувана вартість74 419,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72320000-4 – Послуги, пов’язані з базами даних(Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу : Практика управління закладом освіти,Заступник директора школи)
Очікувана вартість13 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів.
Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі онлайн до електронних баз інформаційного ресурсу "Платформа Держзакупівлі"
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" ,ДК 021:2015 (CPV) : 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Ім'я:Майстров Олександр СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:01994959Очікувана вартість31 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з базами даних
Очікувана вартість1 061,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72321000-1 Додаткові послуги, пов’язані з базами даних (Експертус Юрист)
Очікувана вартість20 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з базами даних (Доступ до пакетів онлайн-сервісів)
Ім'я:Янушевська Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612320 ЄДРПОУ:30019801Оголошено29 лип. 14:53
Прийом пропозицій29 лип. 14:53 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість1 098 066,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-001111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів (72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість4 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб’єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання доступу в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів (72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних)
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість5 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни в ЄДЕБО користувача (користувачів) уповноваженого суб'єкта з доступом із використанням динамічних бібліотек
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з базами даних
Очікувана вартість5 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-009750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбробка даних та видача сертифікату КЕП та надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта"
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767,380672202671 ЄДРПОУ:39604270Очікувана вартість558,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до інформаційного ресурсу "Портал Радник у сфері публічних закупівель" ( послуги з надання доступу в режимі он-лайн до інформаційних ресурсів)
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові послуги, пов'язані з базами даних
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із заміни в ЄДЕБО користувача
Очікувана вартість150,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов’язані з базами даних
Ім'я:Мусаєлян Світлана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380939619490 ЄДРПОУ:02224867Очікувана вартість2 558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro