Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72319000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗавантаження даних на носії інформації
Очікувана вартість3 201,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОтримання інформації з міжнародних фінансових ринків з використанням сервісу Bloomberg Terminal - 72319000-4
Ім'я:Леся КолесанE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380952813837 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість339 840,00 USD
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки, Надання права користування КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису (ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (72319000-4
Послуги з постачання даних)) Очікувана вартість465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання прав на використання сервісів сайту "Увекон" - 72319000-4
Ім'я:Ольга СкічкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:00032106Очікувана вартість993 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги про надання кваліфікованих електронних довірчих послуг та доступу до Онлайн-сервісу, номенклатурний код предмета закупівлі код ДК 021-2015: 7231 9000 - 4 «Послуги з постачання даних»
Ім'я:Гречка Катерина БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:+380563206617Веб сайт: ЄДРПОУ:37735655Очікувана вартість20 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки, Надання права користування КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису (ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (72319000-4
Послуги з постачання даних)) Очікувана вартість1 674,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги КЕП; Послуги з постачання КП "Програмний комплекс "Варта")
Очікувана вартість1 068,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-000917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання кваліфікованих електронних довірчих послуг
Очікувана вартість846,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДоступ до онлайн-сервісу “Система Vkursi Pro” - 72319000-4
Оголошено1 черв. 11:24
Прийом пропозицій1 черв. 11:24 – 10 черв. 11:00Очікувана вартість43 920,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-28-007715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 72310000-1 Послуги з обробки даних
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-003923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до сервісу zakononline.ua
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість5 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-005331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі спеціалізованої обробки та постачання архівної зйомки надвисокої роздільної здатності з космічного апарату Jilin Kuanfu-01 на територію Закарпатської області
Оголошено13 трав. 12:05
Прийом пропозицій13 трав. 12:05 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 576 369,72 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-004873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання даних шляхом забезпечення доступу до архівних даних замовника
Очікувана вартість22 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-005396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з надання доступу до електронного журналу «Фінансовий Контроль» на 2026 рік за № 4-12 номери електронної версії журналу (ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (72319000-4 Послуги з постачання даних)
Очікувана вартість1 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-012615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі спеціалізованої обробки та постачання архівної зйомки надвисокої роздільної здатності з космічного апарату Jilin Kuanfu-01 на територію Закарпатської області
Оголошено8 квіт. 16:17
Прийом пропозицій8 квіт. 16:17 – 16 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 576 369,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-26-005335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки; Надання права використання КП "Програмний комплекс "Варта" з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-008918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки, Постачання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису, код ДК 021:2015 (CPV) : 72310000-1 Послуги з обробки даних
Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-014879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання кваліфікованих електронних довірчих послуг
Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-003368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки даних
Очікувана вартість540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-001772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до мультифункціональної платформи “Clarity Project” - 72319000-4
Очікувана вартість165 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro