Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72318000-7»
-
ID: UA-2026-07-29-003201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-005419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання кваліфікованих електронних довірчих послуг.код ДК 021:2015:72310000-1 "Послуги з обробки даних".
Очікувана вартість1 674,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-004828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації - послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення щодо комп'ютерної програми "M.E.Doc"
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-007388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з обробки та передачі бази даних для отримання документів про освіту)
Очікувана вартість3 024,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-000568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші послуги у сфері інформатизації, а саме: обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-010277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга надання кваліфікованих електронних довірчих послуг.Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа.Надання право використання КП "Програмний комплекс Ватра"
Очікувана вартість1 068,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання кваліфікованих електронних довірчих послуг
Очікувана вартість540,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнші послуги у сфері інформатизації, а саме: обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа, надання права використання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
Очікувана вартість1 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-001923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання розширення доступу до Сервісу додатковими функціональними можливостями
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-012671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги зі спеціальної обробки та постачання архівної зйомки надвисокої роздільної здатності з космічного апарату Jilin Kuanfu-01 на територію Чернівецької області
Оголошено8 трав. 17:00
Прийом пропозицій8 трав. 17:00 – 18 трав. 09:00Очікувана вартість3 911 883,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-013865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКваліфікована довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису і печатки (ДК 021:2015: 72310000-1 — Послуги з обробки даних)
Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування (генерація секретних ключів).
Очікувана вартість270,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-004938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата всіх видів послуг зв'язку
Очікувана вартість234 191,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-011512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи"Послуги з передачі даних"
Очікувана вартість22 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-013036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання та налаштування програмного забезпечення лабораторної інформаційної системи для автоматизації лабораторних процесів в лабораторії
Оголошено22 квіт. 16:01
Прийом пропозицій22 квіт. 16:01 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість287 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-007906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання інформаційних послуг (послуги з обробки даних по обслуговуванню та технічному супроводженню автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії)
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-008019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передачі даних за кодом ДК 021:2015: 72318000-7 Послуги з передачі даних
Очікувана вартість44 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-012250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "М.Е.DOC" для подання звітності за допомогою email
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-31-001977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)
Очікувана вартість983,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-014282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з передавання даних по каналу зв’язку
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість30 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro