Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72316000-3»
-
ID: UA-2026-08-28-007311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсалтингові послуги з питань ПМГ
Очікувана вартість56 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсалтингові послуги з питань ПМГ
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеструктуризація та оптимізація вебсайту НРАТ для взаємодії із пошуковими системами
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000745-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипосл.з пров.ан.дан.
Очікувана вартість36,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з утримання служби замовника та інжинірингових послуг (послуги, пов'язані з проведення аналізу цін на матеріальні ресурси та підготовкою Звіту аналізу цін) по об'єкту: "Капітальний ремонт кабінетів №116, №202, №203, №226, №228, №232, №252, №253 будівлі Шполянського ліцею №3 Шполянської
міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області по вул. Соборна, 44, м. Шпола Звенигородського району Черкаської області (код ДК 021:2015 – 72310000-1 Послуги з обробки даних) Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення аналізу та перевірки документів, поданих для виготовлення дублікатів документів про загальну середню освіту,
Очікувана вартість36,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги у сфері інформатизації
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 72316000-3 Послуги з аналізу даних
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 72310000-1 "Послуги з обробки даних"
Очікувана вартість45 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-002542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72316000-3 - Послуги з аналізу даних (Комплекс консалтингових послуг з питань ПМГ")
Ім'я:Боженко Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380994837623 Факс:+380994837623ЄДРПОУ:01999201Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-008649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсалтингові послуги з питань ПМГ
Очікувана вартість39 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсалтингові послуги з питань ПМГ
Ім'я:Івасюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433522856 Факс:+380433522856ЄДРПОУ:01982672Очікувана вартість52 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-007717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки даних (аналіз та перевірка документів)
Очікувана вартість32,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки даних (аналіз та перевірка документів)
Очікувана вартість1 814,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-003951-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги у сфері наукових досліджень щодо визначення стратегічногобачення розвитку, розробки Плану заходів і реалізаціїї - Стратегії розвитку Ірпінської міської територіальної громади до 2027 року (з перспективою до 2035р.)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-000382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроведення аналізу та перевірки документів поданих для виготовлення документів про загальну середню освіту.
Очікувана вартість480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-005655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72316000-3 Послуги з аналізу даних
Очікувана вартість18,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-011703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсалтингові послуги з питань ПМГ (Програми медичних гарантій); ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних
Оголошено4 черв. 15:51
Прийом пропозицій4 черв. 15:51 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-011248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги надання на обліковий запис Замовника символів у кількості 32746000 (тридцять два мільйони сімсот сорок шість тисяч) штук (16373 шістнадцять тисяч триста сімдесят три сторінки) для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за
допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних (72316000-3 Послуги з аналізу даних)) Очікувана вартість49 999,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 72310000-1 - Послуги з обробки даних (Послуга з надання на обліковий запис Замовника символів для здійснення перевірки текстів чи документів, наданих Замовником, за допомогою Системи на предмет схожості з іншими текстами, що містяться в базі даних)
Оголошено1 черв. 10:28
Прийом пропозицій1 черв. 10:28 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 250,00 грн
з ПДВЗавершена