Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72315000-6»
-
ID: UA-2026-08-25-012151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги хмарного середовища (код за ДК 021:2015 - 72310000-1 «Послуги з обробки даних»)
Оголошено25 серп. 16:37
Прийом пропозицій25 серп. 16:37 – 3 вер. 15:27Очікувана вартість20 142 408,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХмарні послуги (код за ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних)
Оголошено24 серп. 17:45
Прийом пропозицій24 серп. 17:45 – 5 вер. 15:26Очікувана вартість12 972 569,60 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-002856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з генерації ключів КЕП
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-003598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа на 2 роки, постачання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Очікувана вартість558,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Очікувана вартість33 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-007901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 72310000-1 - ПОСЛУГИ З ОБРОБКИ ДАНИХ (ОБРОБКА АРХІВУ БАЗ ДАНИХ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ – GKH.IN.UA. СИСТЕМА «РОЗРАХУНКИ З НАСЕЛЕННЯМ»)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено26 черв. 14:25
Прийом пропозицій26 черв. 14:25 – 4 лип. 09:00Очікувана вартість435 600,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-012107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з генерації ключів КЕП
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з генерації ключів КЕП
Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання кваліфікованих електронних довірчих послуг
Ім'я:Рисак Віта МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462665131 Факс:+380462665131ЄДРПОУ:05460798Очікувана вартість6 264,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-012371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з керування мережами даних і з підтримки мереж даних
Ім'я:Галан Олександр ВаленитиновичE-mail: [email protected] Телефон: 380972602920 ЄДРПОУ:22998499Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з обробки даних, постачання, видачі та обслуговування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів кваліфікованого електронного підпису
Очікувана вартість270,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-012359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обслуговування програмного забезпечення «Ідеальний варіант: Управдом+» (ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (72315000-6 Послуги з керування мережами даних і з підтримки мереж даних))
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-014385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнформаційні та консультаційні послуги із супроводження комп'ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «IS-pro» (ІС-ПРО) (ДК 021:2015 - 72310000-1 «Послуги з обробки даних»)
Оголошено5 трав. 17:18
Прийом пропозицій5 трав. 17:18 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки, яка включає надання користувачам електронних довірчих послуг засобів кваліфікованого електронного підпису чи печаток, та/або перевірки кваліфікованих електронних підписів та печаток
Очікувана вартість534,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-10-004073-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування (код ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних).
Ім'я:Марченко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380662173980 ЄДРПОУ:04390191Очікувана вартість810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-08-009049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисупровід програмного забезпечення комп'ютерної програми «Інформаційно-аналітичний комплекс систем автоматизації комунальних підприємств – GKH.IN.UA. Системи «Розрахунки з населенням»
Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-007603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з супроводження функціонування інформаційно-аналітичної системи планування та управління кошторисом витрат на утримання служби замовника
Очікувана вартість72 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-19-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з доступу, підтримки та супроводження GPS-моніторингу транспорту та інформаційних табло згідно коду ДК 021:2015: 72310000-1 – Послуги з обробки даних
Оголошено19 бер. 11:41
Прийом пропозицій19 бер. 11:41 – 27 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 335 933,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-014691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з керування мережами даних і з підтримки мереж даних
Очікувана вартість20 548,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-014475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання у користування окремого індивідуального хмарного середовища для обробки даних «Приватна віртуальна хмара» з додатковими послугами
Оголошено6 лют. 17:51
Прийом пропозицій6 лют. 17:51 – 15 лют. 17:00Очікувана вартість59 980 000,00 грн
з ПДВЗавершена