Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72300000-8»

  • ID: UA-2026-08-31-005344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з обробки даних

    Ім'я:
    Дмитро Чаплинський
    E-mail: [email protected] Телефон: 380536700448 ЄДРПОУ:
    04543507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:28 – 8 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    96 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011600-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    (ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями

    Ім'я:
    Тетяна МТВ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
    05498694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 19:46

    Прийом пропозицій
    28 серп. 19:46 – 5 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    177 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 5 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009512-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного … значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)

    Ім'я:
    Швець В'ячеслав Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
    22843868
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:44

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:44 – 14 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    280 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008908-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з реєстрації та присвоєння 500 цифрових ідентифікаторів DOI (Digital Object Identifier) для електронних наукових публікацій

    Ім'я:
    Бородай Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951307874 ЄДРПОУ:
    05477296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:11

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:11 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    27 777,78 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001609-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    72310000-1 Послуги з обробки даних Послуги постачальника послуг комерційного обліку електричної енергії (ППКО) в частині функцій оператора даних комерційного обліку (ОДКО) та оператора зчитування даних з лічильників (ОЗД)

    Ім'я:
    Сисоєва Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935415288 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 09:58

    Прийом пропозицій
    26 серп. 09:58 – 3 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги хмарного середовища (код за ДК 021:2015 - 72310000-1 «Послуги з обробки даних»)

    Ім'я:
    Ганна Плетмінцева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050124 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:37

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:37 – 3 вер. 15:27
    Очікувана вартість

    20 142 408,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Хмарні послуги (код за ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних)

    Ім'я:
    Людмила Пасменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050186 Веб сайт:
    http://www.oree.com.ua
    ЄДРПОУ:
    43064445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 17:45

    Прийом пропозицій
    24 серп. 17:45 – 5 вер. 15:26
    Очікувана вартість

    12 972 569,60 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 40 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-014300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги комерційного обліку електричної енергії

    Ім'я:
    Людмила Ситник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671547735 ЄДРПОУ:
    21380490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 030,95 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-013649-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг з обробки даних, постачання, видачі та обслуговування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів кваліфікованого електронного підпису (використання КП "Програмний комплекс "Варта")

    Ім'я:
    Олена Максакова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674154708 ЄДРПОУ:
    04054857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    564,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів, перевидачі до закінчення строку чинності такого сертифікату та їх обслуговування

    Ім'я:
    Грималюк Владислав
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678477149 ЄДРПОУ:
    33981470
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    558,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обробки даних, (Постачання КП «Програмний комплекс «Варта» з правом використання до закінчення терміну дії кваліфікованого сертифікату електронного підпису)

    Ім'я:
    Василенко Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975359889 ЄДРПОУ:
    24209727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 974,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012243-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги віртуального хмарного датацентру

    Ім'я:
    Катерина Слободянюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт:
    http://elastik.com.ua
    ЄДРПОУ:
    00151644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 065,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012207-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кваліфікована електронна довірча послуга створення, перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису

    Ім'я:
    Бондаренко Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678726320 ЄДРПОУ:
    38817151
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    558,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-012035-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обробки даних

    Ім'я:
    Бучковська Наталя
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678117151 ЄДРПОУ:
    04369587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 674,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інформаційні послуги з надання права користування стандартизованим та класифікованим електронними базами даними

    Ім'я:
    Кушнір Олексій Ростиславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380352517568 ЄДРПОУ:
    33680120
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    65 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з обробки даних та формування кваліфікаційного сертифікату відкритого ключа

    Ім'я:
    Марінченко Оксана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632271704 ЄДРПОУ:
    02144482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    282,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    72310000-1 Послуги з обробки даних для Попельниківського ліцею

    Ім'я:
    Надія Шулепа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979387873 Веб сайт:
    http://www.popelnyky-school.if.ua
    ЄДРПОУ:
    20557791
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011694-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації інформаційного ресурсу "Платформа Охорона праці"

    Ім'я:
    Тетяна Ціздин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459555591 ЄДРПОУ:
    41750202
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 930,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011520-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги КЕП (ДК 021:2015 код 72310000-1 Послуги з обробки даних, видачі сертифікатів та їх обслуговування)

    Ім'я:
    Ляшенко Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442355060 ЄДРПОУ:
    38945657
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    282,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги з надання права використання КП"Програмний комплекс "Варта",обробка даних та формування кваліфікаційних сертифікатів відкритих ключів

    Ім'я:
    Мацьоха Альона Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973843355 ЄДРПОУ:
    22787118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 674,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro