Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72268000-1»
-
ID: UA-2026-09-02-008546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення для сканування вразливостей і перевірки безпеки у вигляді підписки терміном на 1 рік
Оголошено2 вер. 14:39
Прийом пропозицій2 вер. 14:39 – 18 вер. 15:30 -
ID: UA-2026-08-31-011291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з наданням доступу до програмного продукту Articulate 360 AI Teams
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-009062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з безпечного функціонування мережевого програмного забезпечення)
Оголошено31 серп. 15:45
Прийом пропозицій31 серп. 15:45 – 9 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-010510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк (код ДК 021:2015 72268000-1 Послуги з постачання програмного забезпечення)
Оголошено28 серп. 16:31
Прийом пропозицій28 серп. 16:31 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням Програмна продукція IBM Planning Analytics та IBM Maximo у вигляді продовження підписки Software Subscription and Support Renewal (оновлення програмного забезпечення та технічна підтримка) на 12 місяців
Оголошено27 серп. 14:01
Прийом пропозицій27 серп. 14:01 – 4 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-03-009341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання пакетів оновлень комп'юторної програми М.Е.Doc (послуги з постачання програмного забезпечення)
Очікувана вартість2 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) компютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк. Програмна продукція
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання права на використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної пограми "МЕДос Модуль. МЕДос звітність" юридичній особі з правом використання на рік
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання права права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми "M.E.Doc"
Очікувана вартість2 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми M.E.Doc
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультативні послуги з супроводження ПЗ "M.E.DOC"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги в сфері інформатизації (надання права використання КП M.E.Doc – модуль «ЗАРПЛАТА»)
Ім'я:Кожуковська Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380959029503 ЄДРПОУ:44035027Очікувана вартість2 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмного забезпечення
Очікувана вартість4 285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
Очікувана вартість2 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до Порталу РАДНИК у сфері публічних закупівель
Очікувана вартість14 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006010-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc"
Очікувана вартість2 262,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання програмного забезпечення
Ім'я:Голуб Людмила ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321374 Факс:+380463321374ЄДРПОУ:02006231Очікувана вартість11 690,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультативні послуги "M.E.Doc Звітність"
Очікувана вартість2 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКваліфіковані довірчі послуги
Очікувана вартість282,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" (Модуль "Звітність"). Мережева версія.
Очікувана вартість4 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro