Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «72267000-4»
-
ID: UA-2026-08-28-007961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Очікувана вартість57 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги, пов'язані з програмним забезпеченням шляхом надання доступу до платформи TNDR , ДК 021:2015 –72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням
Очікувана вартість1 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення "M.E.Doc" (надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми "М.Е.Doc")
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (72267100-0 Обслуговування програмного забезпечення) (Надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп’ютерної програми «M.E.DOC» з правом використання на дванадцять місяців (Модуль «Звітність»).
Мережева версія). Оголошено21 серп. 14:07
Прийом пропозицій21 серп. 14:07 – 29 серп. 06:00Очікувана вартість4 183,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-010085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення в бухгалтерії Замовника згідно чинного бухгалтерського обліку та законодавства (ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-007053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з оновлення програмного забезпечення Digitals та технічно – інформаційна підтримка
Очікувана вартість9 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми «M.E.Doc»,
Очікувана вартість4 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення
Оголошено5 серп. 15:52
Прийом пропозицій5 серп. 15:52 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість200 794,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-005544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобслуговування прграмного забезпечення
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з відновлення програмного забезпечення та налаштування баз даних абонентського обліку (код ДК 021:2015: 72267000-4)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (обслуговування програмного забезпечення реєстраторів розрахункових операцій)
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" на основних та додаткових робочих місцях (для 2 робочих місць))
Оголошено28 лип. 13:09
Прийом пропозицій28 лип. 13:09 – 5 серп. 18:00Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-003292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНалаштування ПЗ обміну даними, відповідний код 72267100-0.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-003075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсультації з питань інформатизації за червень, липень 2026 року
Ім'я:Боровський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380677327939 ЄДРПОУ:36759156Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-003127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностика та оновлення програмного забезпечення шлюзу Vega WMB/GPRS
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено16 лип. 11:23
Прийом пропозицій16 лип. 11:23 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-004487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСупровід програмного забезпечення
Очікувана вартість16 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання права використання примірника та пакетів оновлень (компонентів) комп'ютерної програми «М.Е. Doc», надання інформаційно-консультаційних послуг.
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання права використання примірника та пакетів оновлення (компонентів) комп’ютерної програми «М.Е.Doc»
Очікувана вартість2 779,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистемний супровід програмного забезпечення "М.Е.Д.Ок"
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro